Kto všetko skončil v posteli Woodsa, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Hermanová obiehala golfové turnaje aj spoločenské akcie po boku Woodsa a užívala si jeho luxus vrátané honosných sídiel a súkromného lietadla. Prelietavý golfista jej údajne nedokázal zostať verný, podviedol ju a nakoniec aj vyhodil z honosného sídla v Hobe Sound. Erica to však nenechala len tak a na športovca podala žalobu.
Na začiatku vzťahu totiž podpísala dohodu o mlčanlivosti, aby sa na svet nedostali detaily ich vzťahu napríklad v takomto prípade ako po rozchode. Hermanova však tvrdí, že táto zmluva by mala byť zrušená, ak existujú dôkazy o napadnutí alebo o obťažovaní. Woods ju mal ešte v októbri „vykopnúť z ich domu“, donútiť ju ísť na dovolenku, zobrať z jej účtu 40-tisíc dolárov a obviniť ju z toho, odkiaľ ich vlastne zobrala.
Hermanová po týchto turbulentných časoch požaduje od Woodsa 30 miliónov dolárov za emocionálne škody a aj za to, že musela opustiť sídlo za 48 miliónov. Podľa ústnej dohody mohla ešte nejaký čas bývať v dome, ale keď sa vrátila z nanútenej dovolenky, tak už boli vymenené zámky.

Kto všetko skončil v posteli Woodsa, si pozrite vo FOTOGALÉRII!