Z tej predstavy až mrazí. Fiona Ferrová v minulosti spolupracovala s trénerom Pierrom Bouteyreom. Kouč ju pravidelne nútil k sexu v rokoch 2012 až 2015. V tom čase mala nádejná tenistka len 15 až 18.

"Mám plnú dôveru v justičný systém. Ďalej sa ku kriminálnemu vyšetrovaniu nechcem vyjadrovať," uviedla v súčasnosti 259. hráčka sveta. Právnik jej bývalého trénera vyhlásil, že obvinený vzťah potvrdzuje, no akýkoľvek nátlak na tenistku odmieta.

Veľkú podporu Ferrovej vyjadrila aj hviezdna Viktoria Azarenková. Bieloruska sa postavila na jej stranu so slovami: "Je to veľmi nebezpečné a manipulatívne konanie. Prajem si, aby sa o tejto problematike viac diskutovalo. Práca kouča je hráčky trénovať, nie budiť dojem, že sú na ňom závislé. Dúfam, že mladé hráčky veria hlavne v seba, pretože tenis je individuálny šport," čím narážala na to, že to nemusí byť ojedinelý prípad, kedy tréner zneužíval mladú tenistku a dodala: "Keby som mala dcéru, ktorá by chcel hrať tenis, veľmi vážne by som to zvažovala práve kvôli tomuto problému."