SEXI krivky Wozniackej si môžete pozrieť TU!

Manželia sa momentálne zdržiavajú v Taliansku, kde ich paparazzi prichytili vo vychýrenom stredisku Portofino. Wozniacka s manželom sa však v horúčavách neschladili v mori, ale využili bazén, kde si vychutnávali voľný čas a venovali sa jeden druhému. Bývalá svetová jednotka predviedla dokonalé krivky, z ktorých nestratila nič ani po januárovom ukončení kariéry.

Víťazka Australian Open z roku 2018 zvolila celotelové plavky, ktoré však na prednej strane odkrývali poriadne hlboký výstrih a číhajúcim fotografom sa neskôr podarilo zachytiť aj dokonalé pozadie Wozniackej. Jej fanúšikovia pri pohľade naň len ticho môžu závidieť jej manželovi Davidovi Leeovi, ktorý je bývalým hráčom basketbalovej NBA.

Tenistka, ktorá sa počas kariéry niekoľkokrát vyzliekla a v plnej paráde odhalila svoje telo, s manželom debatovala počas čľapkania sa v bazéne. Spoločnosť im neskôr robili aj ich priatelia a všetci očividne sršali dobrou náladou. Hoci Caroline na kurtoch jednoznačne chýba, priaznivci rodáčky z mesta Odense sa môžu aspoň stále dívať na jej dokonalé krivky. Presvedčiť sa o tom môžete TU!