Na vlastnej koži sa o tom nedávno presvedčil aj 53-ročný vplyvný ruský podnikateľ Oleg Tiňkov. Uznávaný biznismen v rozhovore pre program Obchodné tajomstvo priznal, že bývalú svetovú jednotku oslovil kvôli reklame pre svoju banku Tinkoff. A hoci sa pôvodne dohodli a Maria dokonca absolvovala reklamné fotenie v Los Angeles, k podpisu zmluvy nikdy nedošlo. „Pokiaľ som tomu dobre rozumel, tak ju presvedčil jej agent,“ prezradil úspešný podnikateľ.

Sexi ZÁBERY ruskej tenisovej krásky si pozrite vo FOTOGALÉRII

Čo však za odstúpením od dohody naozaj bolo, zrejme vie len samotná Šarapovová, pretože konečné rozhodnutie bolo len na nej. Zábery z fotografovania boli vraj zničené a banka sa musela poobzerať inde.

V novembri minulého roka zverejnila prieskumová spoločnosť Romir rebríček, ktorý hodnotil vplyv športovcov na ruskú verejnosť. Na základe neho patrí Maria Šarapovová stále do najužšej špičky a tak sa netreba čudovať, že si dôkladne vyberá, komu alebo čomu prepožičia svoju tvár. Po kariére však prechádza premenou, ktorú si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!