FOTO Giorgiovej a slovenských tenistiek nájdete TU!

Slovenky majú s Talianskom pozitívnu bilanciu, keď v doterajšej histórii uspeli v oboch vzájomných meraniach síl. Zverenkyne Mateja Liptáka sa môžu v piatok a v sobotu spoľahnúť na podporu domácich priaznivcov, no favoritkami duelu sú tentoraz hráčky z Apeninského polostrova.

Ešte predtým, než si Slovenky s Taliankami zmerajú v bratislavskom NTC sily, sa oba tímy predstavili v stredu na tímovej večeri a rozhodne sa bolo na čo pozerať. Slovenské dievčatá na čele s oporami Viktóriou Kužmovou a Annou Karolínou Schmiedlovou sa predviedli v červených šatách a nesmierne im to pristalo.

Veľkú pozornosť však v Bratislave púta najmä Talianka Camila Giorgiová, pretože momentálne 43. hráčka sveta je považovaná za jednu z najsexi tenistiek. Kráska z tenisových dvorcov sa už v našom hlavnom meste stihla predviesť, keď na sociálne siete zavesila niekoľko odvážnych záberov z posilňovne a neprehliadnuteľná bola aj na spoločnej večeri. Talianky zvolili nohavice a saká v čiernej farbe, no Giorgiová exkluzívne pre Šport24 zhodila pred samotným začiatkom akcie sako a predviedla aj poriadne hlboký výstrih. Povesti najsexi tenistke sveta tak nezostala nič dlžná. FOTO nájdete TU!