Slovenské kvinteto sa na turnajovú recepciu v škótskej metropole obliekli do čierneho, pričom všetkým prítomných vyrazili dych.

Ďalšie sexi FOTO našich tenistiek z galavečera v Glasgowe, si pozrite v GALÉRII!

Mimoriadne odvážne sa nahodila najmä Rebecca Šramková, ktorej sexi postava vynikla v úsporných minišatách, pričom príliš za ňou nezaostávali ani Anna Karolína Schmiedlová s Terezou Mihalíkovou a taktiež 15-ročná debutantka Renáta Jamrichová. Dôstojnosť nášmu družstvu ratovala Viktória Kužmová, ktorej zo šiat až po zem vytŕčala iba hlava.

V globále však dievčatá spod Tatier pôsobili ako jednoliaty celok a na rovinu treba povedať, že v konkurencii ďalších jedenástich družstiev nemali na recepcii konkurenciu. Po pár hodinách však museli naše dievčatá na túto „maškarádu“ zabudnúť, keďže už dnes sa im na turnaji postavia do cesty austrálske tenistky a zajtra si zmerajú sily s Belgickom. V ani jednom prípade nebudú favoritom, no podľa šéfa slovenskej lavičky sa pokúsia prekvapiť a zabojovať o postup do semifinále. „Tímové súťaže sú iné ako bežné turnaje. Správna chémia a energia niekedy dokážu spraviť divy. Naše hráčky sú pozitívne naladené a verím, že v Glasgowe podajú kvalitné výkony,“ povedal Martin Lipták na tlačovej konferencii v Emirates aréne, kde sa budú jednotlivé zápasy odohrávať.

Vlani v Prahe ušiel Slovenkám len tesne postup do semifinále. Pri rovnosti bodov s USA a Španielskom rozhodol v prospech Američaniek lepší pomer setov. Veľkou oporou bola vtedy Viktória Kužmová, ktorá vo dvojhrách zdolala Carlu Suarezovú Navarrovú i Shelby Rogersovú a proti USA uspela po boku Terezy Mihalíkovej aj vo štvorhre. „Vždy som milovala hrať za Slovensko v tímových súťažiach. Zápasy sa hrali zakaždým v skvelej atmosfére a vždy som dokázala zo seba vydať všetko. Dúfam, že aj v Glasgowe sa dokážem vybičovať k maximálnym výkonom,“ zaželala si Kužmová.