Pri tom všetko začalo nevinne hlasnými posmeškami fanúšikov, ktorí si všimli až prehnané povzbudzovanie jednej dámy v rokoch. Pri tom však neskončila pri podaní Rafaela Nadala kričala: „Poponáhľaj sa, do r*iti!“ K tomu pridala aj zdvihnutý prostredník. Antukového kráľa to nevytočilo a s úsmevom na perách získal bod esom. S jej správaním došla trpezlivosť aj hlavnému rozhodcovi, ktorý ju nechal vyprevadiť z tribúny. Pri odchode častovala prostredníkom aj urážkami ostatných fanúšikov.

Samozrejme, že na pozápasovej tlačovke s Nadalom sa riešila aj táto situácia. „Neviem, kto to bol a ani neviem, čo sa stalo. Možno vypila viac tequily alebo ginu. Úprimne, bola to zvláštna situácia, ale zároveň zábavná. Je sranda, ak mi niekto ukáže vystrčený prostredník. Prekvapilo ma to, ale na druhej strane som si pomyslel aká úbohá žena, pretože bola pravdepodobne opitá alebo niečo podobné,“ vrátil sa k epizóde z kurtu rodák Malorky.

Australian Open je v poslednej dobe jediným turnajom, na ktorom sa zúčastňujú aj diváci. Pre dobre zvládnutú pandemickú situáciu mohlo do Melbourne Parku zavítať denne 30-tisíc návštevníkov. Od soboty to však už bude aj bez nich. Premiér štátu Victoria Daniel Andrews vyhlásil päťdňový lockdown, aby sa zabránilo šíreniu novej britskej mutácie koronavírusu. „Z bezpečnostného hľadiska budú hrať tenisti v tzv. bubline bez prítomnosti divákov. Do areálu pustíme iba hráčov, členov ich podporných tímov a zamestnancov, teda iba tých, ktorí nemôžu vykonávať svoju prácu z domu,” povedal šéf Australian Open Craig Tiley.

Zábery z vyčíňania fanúšičky si pozrite vo FOTOGALÉRII!