Petra Vlhová

Petra Vlhová

Matej Kalina

Petra Vlhová je úspešná slovenská zjazdová lyžiarka a úradujúca majsterka sveta v obrovskom slalome. Je bývalou členkou LK v Liptovskom Mikuláši, LKS Banská Bystrica (tréner Tomáš Hudec), v sezóne 2011/2012 bola členkou Ski Klub Javorovica Liptovský Ján a Centra olympijskej prípravy Poprad. Od roku 2013 jazdila za športový klub Ski team Vlha Liptovský Mikuláš a jej osobným trénerom bol do 30. apríla 2016 Ivan Iľanovský. V súčasnosti je členkou Vojenského športového centra Dukla Banská Bystrica, trénuje ju Livio Magoni, kondičným trénerom je Šimon Klimčík. Vo februári 2011 sa vo švajčiarskej Crans Montane stala juniorskou majsterkou sveta v obrovskom slalome v kategórii do 18 rokov. V slalome rovnakej vekovej kategórie obsadila 4. miesto.V sezóne 2011 / 2012 vyhrala anketu Lyžiar roka.  Svoje prvé víťazstvo vo Svetovom pohári získala 13. decembra 2015 vo švédskom Åre v slalome. 14. februára 2017 v tímovej súťaži vo švajčiarskom St. Moritz v družstve s Veronikou Velez-Zuzulovou, Andreasom Žampom a Matejom Falatom získala striebornú medailu.Petra Vlhová získala na majstrovstvách sveta 8. februára 2019 prvú individuálnu medailu pre Slovensko, keď vo švédskom Aare skončila druhá v alpskej kombinácii. 14. februára 2019 zvíťazila v obrovskom slalome a stala sa tak prvou slovenskou majsterkou sveta v tejto disciplíne. 16. februára 2019 získala na majstrovstvách sveta bronz v slalome.

Petra Vlhová nahodila na natáčanie červené šaty. Pred kamery bola stále vysmiata.
Lyžovanie včera 20:01

Vlhová vyzliekla kombinézu a zažiarila v televízii: Odborníčka si posvietila na jej outfit

Trafila do čierneho. Keď máme povedať podľa jej posledného outfitu, tak do červeného. Petra Vlhová bola hostkou v RTVS v relácii Eleny Vacvalovej Zlaté časy a dokonale zažiarila.

Vlhová v RTVS zažiarila outfitom aj výkonom: Pozrite, čo predviedla v relácii Zlaté časy
Video včera 13:28

Vlhová v RTVS zažiarila outfitom aj výkonom: Pozrite, čo predviedla v relácii Zlaté časy

Bola stredobodom pozornosti, a to nielen vďaka outfitu. Slovenská lyžiarka v relácii RTVS Zlaté časy predviedla šikovné ruky a okrem iného si zahrala na bicie. Nestratila by sa ani v hudobnom priemysle, čo poviete? (Zdroj videa: facebook Zlaté časy)

Petra Vlhová o oslavách po glóbuse: Takto som dopadla
Video včera 10:42

Petra Vlhová o oslavách po glóbuse: Takto som dopadla

Zdroj videa: RTVS Lyžiarka Petra Vlhová si súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.

Vlhová nabonzovala na Shiffrinovú: Takto sa správa v štartovej búdke
Video včera 9:43

Vlhová nabonzovala na Shiffrinovú: Takto sa správa v štartovej búdke

Zdroj videa: RTVS Lyžiarka Petra Vlhová si súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.

Najlepšie lyžiarky po sezóne rady zhodia kombinézy a pochvália sa fanúšikom tým, čo pod nimi schovávajú.
Lyžovanie včera 0:01

FOTO Najsexi lyžiarky sveta po sezóne odhodili kombinézy. Pozrite na prsia Shiffrinovej

BRATISLAVA - Na svahu rozdávajú fanúšikom svojimi výkonmi radosť, no keď zhodia zo seba napasované kombinézy, mnohí začnú slintať. Najlepšie lyžiarky na svete si momentálne užívajú zaslúžene voľno a na sociálnych sieťach sa rady pochvália svojimi dokonalými krivkami, ktoré skrývajú v overaloch od hlavy po päty.

Petra Vlhová absolvovala stretnutie s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky Borisom Kollárom a následnú tlačovú konferenciu v priestoroch Bratislavského hradu. Na snímke Petra Vlhová.
Ostatné 13.5. 0:10

FOTO Vlhová už nemôže alkohol ani vidieť. Pozrite, aká prišla do televízie

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová (25) si svoje súkromie stráži. Občas sa s niečím podelí na sociálnych sieťach alebo prezradia jej rodičia, no z je života mimo zjazdoviek sa toho veľa nevie. V relácii RTVS Zlaté časy sa rozhovorila a dokonca prezradila pikošku na Shiffrinovú, či jej vzťah k alkoholu.

Mauro Pini a Petra Vlhová.
Lyžovanie 12.5. 12:30

MAURO PINI: Na sobáš treba dvoch. Gutová-Behramiová je minulosť, s Vlhovou funguje harmónia

Mauro Pini a Petra Vlhová majú za sebou prvé sústredenie v Jasnej a podľa slov švajčiarskeho trénera by ich spolupráca mohla fungovať.

Pohľad na takéto kúsky nenecháva fanúšikov Suterovej chladných. Sexi lyžiarka má dokonalé telo.
Lyžovanie 12.5. 8:01

FOTO Vlhovej rivalka to na dovolenke odpálila: Pri bazéne rozťahovala nohy dokorán!

BRATISLAVA - Je ako z gumy! Lyžiarka Corinne Suterová (26) patrí medzi najväčšie hviezdy súčasnosti, čo potvrdila v tejto sezóne, keď si z majstrovstiev sveta odniesla zlatú a striebornú medailu. Švajčiarka si momentálne užíva zaslúžený oddych v exotike a fanúšikov potešila pohľadom nielen na jej dokonalé telo.

Prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová prijala víťazku Svetového pohára v zjazdovom lyžovaní Petru Vlhovú.
Lyžovanie 11.5. 19:10

Petra Vlhová zavarila prezidentke Čaputovej: Za tieto FOTO jej chcú zobrať plat za celý rok

Bratislava - Výbor Národnej rady (NR) SR pre nezlučiteľnosť funkcií začal konanie voči prezidentke SR Zuzane Čaputovej.

Mauro Pini a Petra Vlhová budú spolupracovať minimálne  jednu sezónu.
Lyžovanie 6.5. 10:31

Tréner Mauro Pini nechce držať nad Vlhovou bič: Z Petry je už zrelá žena

I keď sa meno Maura Piniho (56) spájalo s Petrou Vlhovou (25) už medzi prvými, tak niektorí odborníci tomu príliš neverili. Švajčiar totiž už niekoľko rokov nikoho netrénoval. V spojení so svetovým lyžovaním však bol ako manažér zimného strediska a televízny expert. So SKI Team Vlha koketoval pred piatimi rokmi, keď voľba padla nakoniec na Livia Magoniho.

Mauro Pini by sa mal stať novým trénerom Petry Vlhovej.
Lyžovanie 4.5. 13:01

Oslovili ho pred Magonim. Zahorel vo mne oheň, tvrdí Pini. S platovými požiadavkami išiel dole

Oslovili ho už pred piatimi rokmi, vtedy spoluprácu zahatalo viacero prekážok. Nový tréner Petry Vlhovej Mauro Pini berie prácu so slovenskou lyžiarkou ako výzvu.

...
Lyžovanie 4.5. 8:01

FOTO Vlhovej rivalka rozpálila fanúšikov: Odhodila kombinézu a predviedla krivky v plavkách!

BRATISLAVA - Predviedla sa tak, ako ju doteraz fanúšikovia nepoznali. Novozélandská lyžiarka Alice Robinsonová (19) patrí medzi najväčšie talenty svetového lyžovania, no fanúšikov si určite získala aj svojou nedávnou aktivitou na sociálnych sieťach, keď ukázala, čo skrýva pod kombinézou.

Petra Vlhová.
Lyžovanie 3.5. 9:25

Je to definitívne. Toto je nový tréner Petry Vlhovej, ktorý nahradí Magoniho

BRATISLAVA - Novým trénerom slovenskej lyžiarky Petry Vlhovej sa stal Mauro Pini.

Minister obrany SR Jaroslav Naď vo štvrtok v priestoroch rezortu privítal slovenskú lyžiarku Petru Vlhovú.
Lyžovanie 1.5. 8:01

Vlhová u politikov: Prezidentku zaskočila darom. Neuveríte, čo dostala od ministra obrany!

Ani po náročnej sezóne si Petra Vlhová nevydýchne. Nielenže rieši otázku nového trénera, ale navštívila hneď niekoľko politikov. Neuveríte, čo dostala počas posledného stretnutie od ministra obrany Jaroslava Naďa.

Petra Vlhová s otcom Igorom.
Lyžovanie 30.4. 16:30

Spor v slovenskom lyžovaní pokračuje: SOŠV nevyjadrilo podporu ZSL

BRATISLAVA - Plénum Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV) neschválilo na svojom piatkovom 58. valnom zhromaždení uznesenie o Zväze slovenského lyžovania (ZSL) ako organizácii zodpovednej za lyžovanie na Slovensku.