menu
Krásna tenistka Mária Šarapovová (31) pre zranenie predčasne ukončila sezónu, a tak si môže plnými dúškami vychutnávať zarobené peniaze. Rozprávkový život si aktuálne užíva na izolovanom ostrove Necker Island, kde okrem iného predvádza aj svoje dokonalé krivky.

Maria Šarapovová

Instagram

Maria Šarapovová (* 19. apríla 1987 Nagane) je ruská profesionálna tenistka, strieborná olympijská medailistka z londýnskych hier 2012 a bývalá svetová jednotka vo dvojhre, ktorá na čele strávila 21 týždňov. Od roku 1994 trvalo žije v Spojených štátoch. 

Na okruhu WTA Tour vyhrala tri turnaje vo štvorhre a tridsaťšesť vo dvojhre, vrátane všetkých piatich Grand Slamov. Prvým z nich sa stal Wimbledon 2004, na ktorom zvíťazila v sedemnástich rokoch po finálovej výhre nad Serenou Williamsovou. Vďaka tomu prenikla do elitnej svetovej desiatky. Nasledovali tituly z US Open 2006 a Australian Open 2008 a dva z French Open (2012 a 2014). V roku 2016 dostala za doping trest na 15 mesiacov. 

Venuje sa aj modelingu a mohým reklamným aktivitám, ktoré ju vynesli medzi najlepšie zarábajúce športovkyne všetkých čias. 

Maria Šarapovová
Ostatné 22.4. 11:10

FOTO Ona snáď ani nestarne: Šarapovová oslávila narodeniny a vyzerá dokonale!

Bývalá ruská tenistka Maria Šarapovová starne len na papieri. Kráska oslávila už 36. narodeniny, no toľko by ste jej netipovali ani náhodou.

Tenisová bohyňa a bývalá jednotka rebríčka prišla na akciu Fashion Awards v šatách, ktoré sú vyrobené z tisícov plastových fliaš známej značky. Pracovalo sa na nich viac ako osem stoviek hodín a výroba šiat trvala až jeden rok.
Ostatné 7.11. 2022 7:45

FOTO Extenistka Šarapovová po tehotenstve ide bomby: Odhaľuje sa na kurte!

Na športovom dôchodku si založila rodinu. Bývalá svetová tenisová jednotka Maria Šarapovová (35) je už niekoľko týždňov hrdou mamou synčeka Theodora. Aj ona počas tehotenstva získala kila navyše, ale vracia sa do formy.

Šarapovová sa vo Wimbledone prezentuje skvelou hrou.
Ostatné 20.9. 2022 12:16

FOTO Šarapovová rodila pred dvomi mesiacmi: Vau, môže takto dnes vyzerať?

Na športovom dôchodku si založila rodinu. Bývalá svetová tenisová jednotka Maria Šarapovová (35) je už niekoľko týždňov hrdou mamou synčeka Theodora. Aj ona počas tehotenstva získala kila navyše.

Bývalá jednotka svetového tenisového rebríčka Maria Šarapovová na svoje narodeniny oznámila novinku. So svojím partnerom Alexandrom Gilkesom čaká bábätko. Ten má poriadne nechutný fetiš.
Ostatné 23.4. 2022 0:01

Partner tehotnej Šarapovovej a jeho nechutný fetiš: Multimilionár očuchával Marii holú...

Bývalá jednotka svetového tenisového rebríčka Maria Šarapovová na svoje narodeniny oznámila novinku. So svojím partnerom Alexandrom Gilkesom čaká bábätko.

Mária Šarapovová
Ostatné 20.4. 2022 13:09

Bývalá tenistka Maria Šarapovová čaká svoje prvé dieťa

Tridsaťpäťročná bývalá ruská tenistka Maria Šarapovová čaká so svojím snúbencom Alexanderom Gilkesom svoje prvé dieťa.

Tenisová bohyňa a bývalá jednotka rebríčka prišla na akciu Fashion Awards v šatách, ktoré sú vyrobené z tisícov plastových fliaš známej značky. Pracovalo sa na nich viac ako osem stoviek hodín a výroba šiat trvala až jeden rok.
Ostatné 13.3. 2022 19:00

Šarapovová sa vyjadrila k vojne na Ukrajine! Ľudia ju za názory ostro skritizovali

Ruskú inváziu na Ukrajinu označila za krízu. Ako mnoho ruských športovcov, aj ona vyslovila prianie, aby u našich východných susedov nastal mier. Reakcie na jej slová boli rôzne.

Krásna Maria Šarapovová je stredobodom pozornosti aj niekoľko rokov po skončení kariéry.
Ostatné 26.12. 2021 10:33

Sexi Šarapovová si našla novú lásku, ktorú si pri potulkách svetom dokonale užíva

Moskva - Bývalá svetová jednotka sa podelila s fanúšikmi o svoje nadšenie pre architektúru.

Tenisová bohyňa a bývalá jednotka rebríčka prišla na akciu Fashion Awards v šatách, ktoré sú vyrobené z tisícov plastových fliaš známej značky. Pracovalo sa na nich viac ako osem stoviek hodín a výroba šiat trvala až jeden rok.
Ostatné 3.12. 2021 8:01

Tenisová bohyňa na módnej akcii šokovala: Šarapovová hviezdila v šatách z plastových fliaš!

Keď sa Maria Šarapovová objaví na verejnosti, je takmer isté, že bude stredobodom pozornosti. Rovnako to tak bolo aj na módnej akcii British Fashion Awards, kde svojím outfitom vyrazila všetkým dych.

Šarapovová bola v Benátkach niekoľko dní a fotografov mala v pätách nielen na filmovom festivale, ale aj v meste počas voľných chvíľ.
Ostatné 18.9. 2021 4:05

Šarapovová na červenom koberci urobila rozruch: Neposlušné bradavky stredobodom pozornosti

Na filmovom festivale v talianskych Benátkach pútali okrem hereckých hviezd pozornosť aj sexi tenistky. Najmä Maria Šarapovová bola stredobodom pozornosti.

Paula Badosová ako keby vypadla z oka Marii Šarapovovej.
French Open 9.6. 2021 10:01

FOTO Z tej podoby odpadnete: Krásna Španielka akoby z oka vypadla Šarapovovej!

PARÍŽ - Je na scéne nová Maria Šarapovová (34)? Na Roland Garros upútala svojimi výkonmi Španielka Paula Badosová (23), ktorá sa nápadne podobá na päťnásobnú grandslamovú víťazku. Talentovaná tenistka navyše priznala, že s ruskou kráskou ju porovnávali už v minulosti a nebrala to najlepšie.

Ukázali viac, ako mali. Slávne športovkyne – počas zápasov aj mimo nich – odhalili tajomstvá spod sukní. Rozkrok celému svetu predviedli aj slovenské hviezdy.
Ostatné 24.4. 2021 4:30

Pohľad pod sukne športovkýň: Trapas na verejnosti, útok hackerov a všetko odhalila aj Slovenka!

Ukázali viac, ako mali. Slávne športovkyne – počas zápasov aj mimo nich – odhalili tajomstvá spod sukní. Rozkrok celému svetu predviedli aj slovenské hviezdy.

Mária Šarapovová
Tenis 20.4. 2021 14:59

FOTO Nie je na predaj: Krásna Šarapovová dala košom milionárovi, ktorý platil aj Sagana!

Aj napriek tomu, že pred časom ukončila aktívnu kariéru, stále patrí k najžiadanejším športovkyniam planéty. Reč je o bývalej ruskej tenistke Marii Šarapovovej (34), ktorá však dala už neraz najavo, že má svoje zásady a nie je „na predaj“ len tak pre hocikoho.

tenistka Mária Šarapovová
Ostatné 28.2. 2021 8:20

FOTO Plochá ako lata: Takto dnes vyzerá dôchodkyňa Šarapovová

Na dôchodku kvitne do krásy. Bývalá tenistka Mária Šarapovová (33) určite neľutuje, že zavesila raketu na klinec. Nič jej totiž nechýba a nebojí sa zhodiť oblečenie.

Snúbenec slávnej Šarapovovej je nechutný: Pozrite, čo stváral s Mariou pri bazéne
Ostatné 20.12. 2020 20:01

FOTO Snúbenec slávnej Šarapovovej je nechutný: Pozrite, čo stváral s Mariou pri bazéne

POSITANO - Ruská tenistka Maria Šarapovová (31) má za sebou niekoľko neúspešných vzťahov, no s jej najnovšou známosťou to vyzerá vážne a najmä poriadne vášnivo. Kráska si momentálne užíva na dovolenke v Taliansku s novým priateľom Alexandrom Gilkesom (39), kde paparazzi pristihli dvojicu v poriadne intímnych chvíľach a najmä polohách.

Maria Šarapovová oznámila zásnuby s priateľom Alexandrom Gilkesom.
Ostatné 18.12. 2020 11:32

Bývalá tenistka Šarapovová sa zasnúbila s priateľom britskej kráľovskej rodiny

Po konci kariéry kvitne. Bývala tenistka Maria Šarapovová (33) vo februári ukončila kariéru a bez tenisu kvitne. Rozvíja svoj biznis, nakupuje nehnuteľnosti a v súkromnom živote sa zasnúbila.