menu
20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Dominika Cibulková aktívne cvičí aj vo vysokom štádiu tehotenstva.
Ostatné 27.1. 10:06

FOTO Cibulková vo vysokom štádiu tehotenstva cvičí odušu! Dieťa v bruchu protestuje

Najznámejšia slovenská extenistka Dominika Cibulková sa nachádza v posledných mesiacoch tehotenstva a cvičí odušu.

Dominika Cibulková bude už čoskoro dvojnásobnou mamou a o tom, že priebeh tehotenstva je bezproblémový, svedčia aj narážky od jej manžela Michala.
Ostatné 24.1. 0:01

FOTO Cibulková ako papagáj v outfite za tisíce eur: Od manžela sa dočkala nečakaného výsmechu

BRATISLAVA - Pôrod sa nezadržateľne blíži! Dominika Cibulková (33) sa o pár mesiacov stane po druhýkrát mamou, keď k synčekovi Jakubkovi pribudne súrodenec. Bývalá úspešná tenistka si tehotenstvo užíva plnými dúškami a o dobrú náladu sa stará aj jej manžel Michal, ktorý si z nej vystrelil aj s rastúcim bruškom.

Pozrite, čo majú nové v garáži Vlhová, Cibulková či Gáborík
Ostatné 22.1. 0:10

FOTO Slafkovského auto je nič: Pozrite, čo majú v garáži slovenské športové hviezdy

Kríza - nekríza, vozový park treba mať. Niektorí slovenskí športovci sa vozia na celkom luxusných kúskoch a radi sa nimi pochvália. Nielen dobre vyzerajú, ale aj zatrasú bankovým kontom.

Cibulková Dominika
Ostatné 9.1. 7:10

FOTO Dievčatá, ešte to v klídku ide! Cibulková zarezáva v posilňovni aj krátko pred pôrodom

Ešte stále vládze makať! Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (33) sa už čoskoro stane dvojnásobnou mamou, no ani to ju neodrádza neustále na sebe pracovať.

Čo čaká slovenských športovcov v roku 2023? Odpovedala nám numerologička.
Ostatné 2.1. 7:40

FOTO Športový horoskop: Skončí Vlhová kariéru pre tehotenstvo? Ako sa bude dariť Slafkovskému?

Niektorí ľudia si na Nový rok dávajú predsavzatia. Iní čítajú horoskopy odušu, aby zistili, čo ich v nadchádzajúcom období čaká. My sme sa na súkromné, aj pracovné životy športovcov opýtali numerologičky Zlatice Mokráňovej z portálu Numerologia.sk.

Bláznivý Silvester v podaní slovenských športovcov.
Ostatné 2.1. 0:01

FOTO Bláznivý Silvester slovenských športovcov: Bujará párty na svahu, horúce bozky a erotika

BRATISLAVA – Starému roku sme už dali definitívny zbohom a prichádza nový. Rok 2023 privítali aj slovenskí športovci a v ich podaní sa bolo veru na čo pozerať. Silvestrovskú noc si vychutnali vo veľkom štýle.

Dominika Cibulková
Tenis 26.12. 2022 12:08

FOTO Luxusné Vianoce u Cibulkovej: Poslednýkrát v trojici a AHA, ako dal Jakubko zabrať rodičom

Krásne Vianoce prežila aj Dominika Cibulková s rodinou. Pre bývalú tenistku, manžela Michala a syna Jakubka to boli špeciálne chvíle, pretože to bol posledný Štedrý deň v trojici.

Cibulkovú neodradilo od výletu pochmúrne počasie a ani fakt, že je tehotná a už o pár mesiacov bude rodiť.
Ostatné 24.12. 2022 11:00

FOTO Tehotná Cibulková si poriadne vyhodila z kopýtka: S celebritami to roztočila vo Viedni

VIEDEŇ – Stihli to na poslednú chvíľu. Bývalá slovenská tenistka Dominika Navara Cibulková (33) si spoločne s celebritnými kamarátkami vyrazila do neďalekej Viedne na vianočné trhy, ktoré sa končili práve vo štvrtok. Dámsku jazdu si evidentne užívali plnými dúškami a v luxusnej reštaurácii zažili aj humornú situáciu.

K Vianociam neodmysliteľne patrí výzdoba a nechýba ani doma u známych športovcov. Viacerí z nich sa aj pri vianočných stromčekoch postarali o poriadny rozruch.
Ostatné 24.12. 2022 0:01

Vianočné stromčeky športovcov: Cibulková najala profesionálov a Vémolovci...PREBOHA, to čo je?!

K Vianociam neodmysliteľne patrí výzdoba a nechýba ani doma u známych športovcov. Viacerí z nich sa aj pri vianočných stromčekoch postarali o poriadny rozruch.

Dominika Cibulková sa rozlúčila s fanúšikmi na Instagrame a zaželala im pekné sviatky.
Ostatné 23.12. 2022 8:05

FOTO Cibulková sa rozlúčila s fanúšikmi! Nakupuje výbavičku a ukázala bruško

Dominika Cibulková pred pár mesiacmi šokovala celé Slovensko, keď prezradila, že s manželom a synčekom sú v radostnom očakávaní. V súčasnosti je vo vysokom štádiu tehotenstva a zrejme sa rozhodla, že sviatky nestrávi na telefóne, ale s rodinou.

Tehotná Cibulková sa rozlúčila s fanúšikmi! Toto odkazuje
Video 22.12. 2022 10:18

Tehotná Cibulková sa rozlúčila s fanúšikmi! Toto odkazuje

Tehotná extenistka Dominika Cibulková sa na Instagrame rozlúčila s fanúšikmi a popriala im veselé Vianoce a šťastný Nový rok. Zrejme sa rozhodla, že sviatky strávi s rodinou a nie na telefóne.

Výzdoba u Navarovcov je veľkolepá aj tento rok. Zverili sa do rúk profesionálnych dizajnérov.
Ostatné 20.12. 2022 8:01

FOTO Takú vianočnú výzdobu im bude závidieť aj Beckham! Cibulková sa zverila do rúk odborníkov

Najkrajšie sviatky v roku nám už klopú na dvere. Sú čoraz bližšie a väčšina z nás má už aj doma vianočnú atmosféru. Podobne sú na tom aj Navarovci. Dominika Cibulková je totiž známa luxusom, čo sa odzrkadlilo aj na jej tohtoročnej výzdobe. Tú tromfne naozaj len málokto.

Po Messiho góle skákali od radosti manžel Dominiky Navara Cibulkovej, spoločne s ich synčekom Jakubkom.
Video 19.12. 2022 11:30

U Cibulkovej bolo na finále MS veselo: Pozrite, čo vyvádzal Navara s Jakubkom po góle Messiho

Argentínski futbalisti zvíťazili vo včerajšom finále MS 2022 v Katare proti Francúzsku 4:3 na pokutové kopy a po 36. rokoch sa stali svetovými šampiónmi. Po góle Lionela Messiho skákali od radosti manžel Dominiky Navara Cibulkovej, spoločne s ich synčekom Jakubkom.

Dominika Cibulková sa vyšantila s Darou Rolins.
Ostatné 9.12. 2022 10:05

FOTO Súkromné zábery zo svadby Cibulkovej! Takto tam šantila s Rolinsovou

Partnerka exfutbalistu Pavla Nedvěda práve včera oslávila 50 rokov. Hoci veľkolepú oslavu už mala pred časom, až teraz mala naozaj narodeniny. A ešte ju čaká aj narodeninový koncert. Ako už býva zvykom, Instagram zaspamovala blahoželaniami od blízkych a kamarátov.

Mikuláš u našich športovcov spôsobil obrovský ošiaľ ich detí
Ostatné 7.12. 2022 18:01

Mikuláš u našich športovcov: Cibulkovej Jakubko ostal v šoku a Vlhovej neterka hlavnou hviezdou

BRATISLAVA – Zdá sa, že ratolesti slovenských športovcov celý rok poslúchali. Do ich domácnosti totiž včera zavítal Svätý Mikuláš, ktorý ich obdarovať rôznymi darčekmi. Deťom našich úspešných olympionikov doslova od šťastia žiarili oči. Sladkú odmenu si doslova vyslúžila neterka Petry Vlhovej Lujza.