20160811 Tenis Dominika Cibulkova trenuje na Slavia kurtoch v Petrzalke pred americkym US Open, sport, fotene pre: L. Petrincova

Dominika Cibulková

Martin Domok

Dominika Cibulková sa narodila v Bratislave, no vyrastala v Piešťanoch. Jej matka je bývalá poslankyňa NR SR Katarína Cibulková a jej otec Milan Cibulka je bývalý vodný lyžiar. Nemá súrodencov. V minulosti tvorila pár s francúzskym tenistom Gaëlom Monfilsom či takisto s tenistom, s Rakúšanom Jürgenom Melzerom. Vydala sa za Michala Navaru. Účinkovala v reklamnej kampani spoločnosti Tipos, Partners Group.Spoločne s basketbalistkou Bronislavou Borovičkovou založili občianske združenie Aby hviezdy nezhasli. 3. februára 2014 predstavila vlastnú kolekciu oblečenia značky Domi. 

Kariéra

Dominika známa je svojím rýchlym a agresívnym štýlom hry. Počas kariéry vyhrala osem turnajov kategórie WTA a dva turnaje kategórie ITF. Dosiahla štvrťfinále, alebo lepšie vo všetkých štyroch grandslamových turnajoch. Doteraz najväčšími úspechmi jej kariéry boli finále na Australian Open 2014 a víťazstvo na WTA Finals v Singapure 2016. Stala sa historicky prvou slovenskou tenistkou, ktorá hrala grandslamové finále od vzniku samostatného Slovenska a po Miloslavovi Mečířovi druhým slovenským tenistom vôbec.

V súčasnosti ju trénuje Matej Lipták, jej fyzioterapeutom je Jaroslav Holub a kondičným trénerom Róbert Bereš. Medzi jej obľúbené povrchy patrí tvrdý povrch a antuka. Hrá s raketou Dunlop Biomimetic 600 Lite, oblečenie nosí značky Lacoste a obuv značky Nike. Jej vzorom je bývalá belgická tenistka Kim Clijstersová. Od roku 2005 je členkou slovenského fedcupového tímu. 

Najväčšiu pozornosť však pútal jej rozkošný synček Jakubko.
Ostatné včera 13:20

FOTO Cibulková to rozbalila s raketou v ruke: Odpadnete, čo robil jej rozkošný Jakubko na kurte

BRATISLAVA – Stále to má v ruke. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (32) to naplno rozbalila na Olympijskom festivale v Šamoríne, kde oprášila svoje zručnosti s raketou. Zahrala si s našimi paraolympionikmi a radila deťom. Najväčšiu pozornosť však pútal jej rozkošný synček Jakubko (1).

Niekoľko dní dozadu si užívala veľkolepú párty dovolenku v Taliansku aj s kamarátmi.
Ostatné 1.8. 0:01

FOTO Užíva si, akoby ani nebola pandémia: Cibulková strieda jednu luxusnú dovolenku za druhou

BRATISLAVA – Užíva si plnými dúškami. Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (32) sa po skončení aktívnej kariéry naplno venuje svojmu milovanému synčekovi a záľubám, ktoré zbožňovala aj ako hráčka. V posledných týždňoch to poriadne rozbalila s dovolenkami, na ktorých si dopriala aj poriadny luxus.

Milan Lasica.
Ostatné 19.7. 13:48

Športovci smútia za Milanom Lasicom: Emotívne odkazy Škrtela, Hamšíka, Cibulkovej a ďalších

Smúti za ním celé Slovensko. Legendárny herec a komik Milan Lasica nás opustil, odkazy do neba mu prostredníctvom sociálnych sietí poslali aj športové osobnosti.

Na dovolenke v Taliansku si Cibulková pripomenula významný dátum, 9. júla sa totiž vydala za manžela Michala. Piate výročie teda Navarovci oslávili práve na Capri, užívali si aj na luxusnej jachte.
Ostatné 15.7. 8:01

Luxusná dovolenka Cibulkovej v Taliansku: TOTO šokovalo aj grandslamovú víťazku!

Keď dovolenka, tak luxusne. Zatiaľ čo minulé leto zamierila Dominika Cibulková do Chorvátska, tentoraz vyrazila s manželom a partiou kamarátok do talianskeho Capri. A šokovala aj svoju tenisovú kamarátku.

Dominika si s Michalom povedali svoje áno pred piatimi rokmi.
Ostatné 13.7. 10:01

FOTO Cibulková oslavuje výročie sobáša s milovaným Michalom: TIETO zábery vami zamávajú

BRATISLAVA – Čas letí ako voda. To si v piatok povedala aj bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (32), ktorá v tento deň oslávila 5 rokov od momentu, kedy povedala pred oltárom áno svojmu milovanému manželovi Michalovi Navarovi. Nezabudla pridať dojemný odkaz, ktorý chytil za srdce azda každého jej fanúšika.

Rozprávkové prostredie za nimi vyzerá úžasne.
Ostatné 9.7. 7:40

FOTO Vášnivo sa odviazali: Cibulková si to na luxusnej dovolenke s manželom poriadne roztočila

BRATISLAVA – Užívajú si to všetkými desiatimi. Bývalá slovenská tenistka Dominika CIbulková (32) sa spoločne s najbližšími kamarátkami vybrala na luxusnú dovolenku do Talianska. Spoločnosť im však robí jej manžel Michal Navara. Práve s ním to tentoraz poriadne roztočila a vypadalo to, akoby len nedávno začali randiť.

VIDEO Dominika Cibulková odhalila bruško: Buduje tehličky!
Tenis 6.7. 19:00

VIDEO Dominika Cibulková odhalila bruško: Buduje tehličky!

Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková odhalila bruško po pôrode. Počas tehotenstva s malým Jakubkom, tak ako každá žena, pribrala. Stále pozitívne naladená Dominika si s kilami navyše ťažkú hlau nerobila. Začala na sebe tvrdo makať a prvé výsledky už sú viditeľné. Pozrite sa, ako sa vymakala!

Svojej povesti však neostala nič dlžná a cesta na Apeninský polostrov stála skutočne za to. Promimentná partia sa totiž na dovolenku presunula súkromným lietadlom.
Ostatné 4.7. 0:01

FOTO Nadupaná dovolenka Cibulkovej s kamarátkami: Nechýbal súkromný tryskáč či luxusný čln

BRATISLAVA – Naša niekdajšia tenisová kráľovná si užíva leto plnými dúškami. Dominika Cibulková (31) sa len nedávno vrátila z Paríža a už si to namierila na ďalšiu dovolenku. Tentoraz to však spoločne s kamarátkami rozbalili skutočne vo veľkom štýle.

Cibulkovej luxusný príchod domov: Čakalo ju prekvapenie!
Tenis 27.6. 19:02

Cibulkovej luxusný príchod domov: Čakalo ju prekvapenie!

Dominika Cibulková sa vrátila z výletu v Paríži. Zatiaľ, čo ona oslavovala, jej milovaní chlapci boli doma. Dominika im už veľmi chýbala a tak si pre ňu pripravili prekvapenie. Doma ju čakala obrovská farebná kytica. Pozrite sa na to!

Bývalá slovenská tenistka niekoľko dní po oslave svojho synčeka odhalila dojemné zábery, ktoré vás chytia za srdce.
Ostatné 24.6. 7:40

FOTO Cibulková sa chváli ďalšími zábermi synčekovej oslavy: Preboha, veď to muselo stáť majland

BRATISLAVA – Dominika Ciublková (31) spoločne s manželom Michalom Navarom usporiadali milovanému synčekovi Jakubkovi luxusnú oslavu pri príležitosti jeho prvých narodenín. Bývalá slovenská tenistka niekoľko dní po nej odhalila dojemné zábery, ktoré vás chytia za srdce. Oslávenec si to poriadne užíval.

VIDEO Cibulková si užíva luxus: Z tej reštaurácie odpadnete!
Tenis 19.6. 13:00

VIDEO Cibulková si užíva luxus: Z tej reštaurácie odpadnete!

Dominika Cibulková si užíva výlet v Prahe. Hlavné mesto českej republiky miluje a vychutnáva si v ňom horúce dni. S manželom Michalom zamierili do drahej reštaurácie. Z toho úžasného výhľadu na stovežatú Prahu a luxusné jedlo odpadnete!

....
Ostatné 19.6. 7:40

FOTO Oslavy malého Jakubka pokračujú: Cibulková si užíva luxusný výhľad na pražský hrad

PRAHA – Bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (31) spoločne s manželom Michalom zorganizovali v pondelok ich milovanému synčekovi luxusnú oslavu jeho prvých narodenín, na ktorej nechýbali prominentní hostia. Neubehlo ani pár dní a už sa aj s Jakubkom nachádzajú v Prahe, kde si opäť poriadne užívajú.

Dominika si naplno užíva svojho milovaného synčeka Jakubka a manžela Michala Navaru.
Ostatné 15.6. 18:01

FOTO Luxusná oslava Cibulkovej Jakubka sa konala v prepychovom kaštieli slovenského miliardára

BRATISLAVA – Synček legendárnej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej v pondelok oslávil prvý rok svojho života. Rodičia usporiadali Jakubkovi Navarovi luxusnú oslavu v krásnom prostredí plnom zelene. Nechýbali prominentní hostia, ktorí si museli prísť na hostine, ktorú zorganizovala Cibulková s manželom Michalom na svoje.

Veľkolepá oslava Jakubka Navaru: Cibulková pripravila luxusnú hostinu
Video 15.6. 8:01

Veľkolepá oslava Jakubka Navaru: Cibulková pripravila luxusnú hostinu

Synček legendárnej slovenskej tenistky Jakubko Navara včera oslávil prvý rok svojho života. Jeho rodičia mu usporiadali luxusnú oslavu v krásnom prostredí plnom zelene.

...
Ostatné 15.6. 7:45

FOTO Megaluxusná oslava Jakubka Navaru plná prominentov: Hostina ako pre samotného kráľa

BRATISLAVA – Synček legendárnej slovenskej tenistky Jakubko Navara včera oslávil prvý rok svojho života. Jeho rodičia mu usporiadali luxusnú oslavu v krásnom prostredí plnom zelene. Nechýbali ani prominentní hostia, ktorí si museli prísť na svoje.