Daniela Hantuchová

Daniela Hantuchová

Martin Rickett

Daniela Hantuchová je bývalá slovenská tenistka. Viac ako štyri roky ju trénoval anglický tréner Nigel Sears a skúšobne Harold Solomon. Od roku 2006 patrila do najslávnejšej tenisovej školy v Európe, barcelonskej akadémie Casala a Sancheza a jej trénermi boli o.i. Angel Gimenéz a Claudio Pistolesi. V programe Partners for Success bola jej mentorkou Martina Navrátilová, s ktorou krátky čas na začiatku roka 2005 hrala štvorhru. V roku 2001 dostala cenu WTA Nováčik roka, v roku 2002 cenu WTA Najlepšie zlepšenie roka a v roku 2005 cenu o Najobľúbenejšiu dvojicu vo štvorhre spolu s Ai Sugijamovou. Počas svojej kariéry vyhrala sedem turnajov WTA v dvojhre. Svoje najväčšie úspechy zaznamenala v zmiešanej štvorhre. V roku 2001 vyhrala Wimbledon spolu s Leošom Friedlom, v roku 2002 Australian Open s Kevinom Ullyettom, v roku 2005 Roland Garros s Fabrice Santorom a US Open s Maheshom Bhupathim.  8. júla 2017 oznámila Daniela ukončenie svojej profesionálnej kariéry počas turnaja vo Wimbledone. 

koláž Šport24.sk
Ostatné 22.12. 2021 13:11

FOTO Zarezané rozkroky tenistiek: Hantuchová aj Cibulková to ukázali celému svetu!

Hovorte si čo chcete, ale ženský tenis patrí medzi najsexi športy. Samozrejme, že športový fajnšmeker si radšej zapne ten mužský. Ale ak máte chuť sa pokochať po dlhonohých kráskach, ktorých hru sprevádzajú niekedy až erotické pokriky, hráčky z okruhu WTA sú jasnou voľbou. Lenže niečo kamery nezachytia a vtedy prichádzajú na rad pozorní fotografi.

Bývalá tenistka Daniela Hantuchová sa zbavuje ďalšieho biznisu.
Ostatné 11.11. 2021 10:05

FOTO Hantuchovú môže aj poraziť. Kaštieľ nevie predať. Za tento luxus chce už menej

Hotelierka z nej nebude. Bývalá tenistka Daniela Hantuchová (38) sa zbavuje ďalšieho biznisu. Po skončení podnikania s bonbónmi stále hľadá tú správnu cestu, do čoho vrážať zarobené milióny. Vrásky na tvári jej začal robiť kaštieľ, ktorého sa nedokáže zbaviť.

V októbri je trinásty deň Medzinárodným dňom bez podprsenky. Medzi ženy, ktoré chodia naostro, a to nielen v tento deň, patria aj športovkyne.
Ostatné 30.10. 2021 12:05

Medzinárodný deň bez podprseniek: Cibulkovej bradavky, Vlhová hore bez a Serenin škandál!

Trinásty október je Medzinárodným dňom bez podprsenky. Medzi ženy, ktoré chodia naostro, a to nielen v tento deň, patria aj športovkyne.

...
Ostatné 23.10. 2021 0:10

FOTO Staré, ale jaré! Šokujúce premeny slovenských športových legiend vás dostanú

BTATISLAVA - Vek nezastaví nikto, ale na druhej strane - je to predsa iba číslo. To väčšinou platí aj u našich športových legiend, ktoré už síce sú na športovom dôchodku, ale mohli by sme povedať, že rastú a starnú do väčšej a väčšej krásy!

tolkšou Petra Marcina
Ostatné 7.10. 2021 0:10

FOTO Gáborík opäť spolu s údajnou milenkou: Takto sa k sebe tisli

Stále sa k sebe majú. Pred desiatimi rokmi sa nahlas hovorilo o vzťahu Mariána Gáboríka a tenistky Daniely Hantuchovej. Vtedy ani jeden z nich nepotvrdil, že tvoria pár.

Nečakaná návšteva pre Cibulkovú.
Ostatné 26.9. 2021 10:02

FOTO Nečakaná návšteva pre Cibulkovú od rivalky: Čo robila Hantuchová pri vykradnutom byte?

BRATISLAVA – Ubehol už týždeň, čo bývalá slovenská tenistka Dominika Cibulková (32) počas dovolenky zistila, že jej vykradli luxusný byt v bratislavskom Starom Meste, v ktorom býva s manželom Michalom a synčekom Jakubkom. Zlodeji jej spôsobili obrovskú škodu. Pri Dominikinom luxusnom mezonete sa tentoraz nečakane objavila jej bývalá rivalka.

Bývalá tenistka Daniela Hantuchová miluje svoju prácu moderátorky.
Ostatné 14.9. 2021 7:40

FOTO Sexi Hantuchová ovládla slávny US Open svojou krásou: Neuveríte, ako jej to seklo!

BRATISLAVA – Všetky oči na nej. Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (38) sa počas US Open vrátila pred kamery. Úlohy televíznej moderátorky sa zhostila opäť veľmi dobre a počúvalo sa ju veľmi príjemne. Fanúšikov pred televíznymi obrazovkami zaujímalo na nej aj niečo iné.

Daniela Hantuchová
Ostatné 12.9. 2021 0:10

Najpikantnejšie FOTO Hantuchovej: Nahá na titulke, kompletne hore bez či presvitajúci rozkrok!

Odvaha jej rozhodne nechýba! Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (38) bola vždy označovaná za jednu z najkrajších športovkýň a s pribúdajúcim vekom to len utvrdzuje. O tom, že okrem tenisu sa mohla pokojne živiť aj modelingom, svedčia jej mnohé profesionálne zábery, na ktorých sa dokonca nebála ukázať aj tak, ako ju Pán Boh stvoril!

Tenistka Daniela Hantuchová si omladzuje vzhľad štýlovým šatníkom
Video 9.9. 2021 16:31

Sexi Hantuchová ukázala svoje športové schopnosti: Raketu tentoraz vymenila za palicu

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová si užíva život po kariére plnými dúškami. Pracuje ako televízna moderátorka a táto úloha ju napĺňa. Navyše však má omnoho viac času venovať sa aj iným aktivitám. Najnovšie predviedla svoje golfové schopnosti.

Bývalá tenistka Daniela Hantuchová a jej golfové zručnosti
Video 26.8. 2021 10:28

Bývalá tenistka Daniela Hantuchová a jej golfové zručnosti

Po tenisovej kariére presedlala na golf a takto jej to ide.

Daniela Hantuchová a Naomi Osaková.
Ostatné 25.8. 2021 14:30

Akoby odmietala podávať v zápase. Hantuchová kritizuje Osakovú: Tlačovky nie sú jadrová fyzika

Japonská tenistka Naomi Osaková na seba v posledných mesiacoch upozornila psychickými problémami aj bojkotom tlačových konferencií. K jej postoju sa kriticky vyjadrila Daniela Hantuchová.

Japonská tenistka Naomi Osaková prekvapila fanúšikov. Odhalila svoje krivky pre prestížny magazín Sports Illustrated a hoci nepatrí medzi najkrajšie športovkyne, rozhodne sa je na čo pozerať.
Ostatné 21.7. 2021 8:01

FOTO Osaková sa vyzliekla pre slávny magazín: Naomi, ale na tieto športovkyne sa nechytáš!

BRATISLAVA - Krása nie je všetko! Novou tvárou prestížneho magazínu Sports Illustrated je japonská tenistka Naomi Osaková (23). Štvornásobná grandslamová víťazka sa dostala na obálku plavkového špeciálu a predviedla sa v pózach, na aké pri nej fanúšikovia nie sú zvyknutí.

Daniela je stále neskutočne sexi.
Ostatné 15.7. 2021 10:01

Sexi Hantuchová si užíva rolu televíznej expertky: Neuveríte, akú príhodu vytiahla s Federerom

BRATISLAVA – Našla sa v tom. Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (38) sa po konci kariéry už vyše štyroch rokov naplno venuje roly televíznej expertky. Prestížnu prácu, pri ktorej sa stretáva s tými najväčšími tenisovými hviezdami by nikdy nemenila. Pre Šport24.sk odhalila zákulisie Wimbledonu a aj to, aký je ikonický Roger Federer (39).

...
Ostatné 6.7. 2021 7:40

FOTO Sexi Hantuchová sa vrátila na Slovensko: Neuveríte, pri akej dominante sa vytešovala

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (38) momentálne pracuje pre americkú televíznu stanicu FOX ako expertka. Mnohí by očakávali, že sa bude nachádzať v Londýne, kde práve prebieha slávny grandslam Wimbledon. Naša dlhonohá kráska však naopak prišla domov na Slovensko.

Nechýba ani na slávnom grandslame Roland Garros.
Ostatné 13.6. 2021 0:01

FOTO Hantuchová ovládla slávny Roland Garros svojou nespútanou krásou: Môže byť taká sexi?

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (38) momentálne pôsobí ako televízna expertka pre zahraničnú stanicu FOX. Nechýba ani na slávnom grandslame Roland Garros. Naša legenda však divákov neudivuje len svojimi znalosťami, ale najmä dokonalou krásou. Fanúšikovia sú z Daliely doslova vo vytržení.