menu
Daniela Hantuchová

Daniela Hantuchová

Martin Rickett

Daniela Hantuchová je bývalá slovenská tenistka. Viac ako štyri roky ju trénoval anglický tréner Nigel Sears a skúšobne Harold Solomon. Od roku 2006 patrila do najslávnejšej tenisovej školy v Európe, barcelonskej akadémie Casala a Sancheza a jej trénermi boli o.i. Angel Gimenéz a Claudio Pistolesi. V programe Partners for Success bola jej mentorkou Martina Navrátilová, s ktorou krátky čas na začiatku roka 2005 hrala štvorhru. V roku 2001 dostala cenu WTA Nováčik roka, v roku 2002 cenu WTA Najlepšie zlepšenie roka a v roku 2005 cenu o Najobľúbenejšiu dvojicu vo štvorhre spolu s Ai Sugijamovou. Počas svojej kariéry vyhrala sedem turnajov WTA v dvojhre. Svoje najväčšie úspechy zaznamenala v zmiešanej štvorhre. V roku 2001 vyhrala Wimbledon spolu s Leošom Friedlom, v roku 2002 Australian Open s Kevinom Ullyettom, v roku 2005 Roland Garros s Fabrice Santorom a US Open s Maheshom Bhupathim.  8. júla 2017 oznámila Daniela ukončenie svojej profesionálnej kariéry počas turnaja vo Wimbledone. 

Daniela Hantuchová
Ostatné 8.3. 11:15

FOTO Sníva sa mi? Štipnite ma! Hantuchovej sa splnil jeden z veľkých snov

Už je to takmer 6 rokov, čo Daniela Hantuchová (39) ukončila profesionálnu tenisovú kariéru. Na tenis nezanevrela, no oveľa viac si zamilovala iný šport, v ktorom si taktiež plní svoje sny.

Legendárna slovenská tenistka Daniela Hantuchová si po skončení s aktívnou hráčskou kariérou našla hobby v podobe hrania golfu.
Ostatné 24.2. 8:04

FOTO Hantuchová to brutálne roztočila na golfe: Natiahla obtiahnuté prádlo a mužom zastal tep

BRATISLAVA - Legendárna slovenská tenistka Daniela Hantuchová (39) si po skončení s aktívnou hráčskou kariérou našla hobby v podobe hrania golfu. Tento šport „pre bohatých“ hrá v pravidelných intervaloch najmä v zahraničí. Najnovšie predviedla, ako jej to ide s golfovou palicou a nielen to. Všetky oči boli na jej postave.

Vlhová a Sagan
Ostatné 13.2. 9:45

Predbehol aj Rytmusa! TOTO meno vás prekvapí: Najúspešnejší slovenskí športovci na Instagrame

Sociálna sieť Instagram je pre športovcov dôležitým nástrojom, ako sa spojiť so svojimi fanúšikmi, či zrealizovať reklamnú spoluprácu. Ktorí slovenskí športovci sú na Instagrame najúspešnejší? Niektoré mená vás prekvapia!

Fanúšikov naše sympatické športové hviezdy pozdravili širokými úsmevmi.
Lyžovanie 9.2. 22:00

Nečakané spojenie našich športových krások: Takto si užívajú luxusnú lyžovačku vo Francúzsku

BRATISLAVA – Zimná lyžiarska sezóna je v plnom prúde, čo na spoločnú lyžovačku dokonale využili legendárne slovenské športovkyne. Daniela Hantuchová (39) a Veronika Zuzulová (38) sa preháňajú po francúzskych alpách. Zaspomínali si aj na staré časy.

Luxusnú lyžovačku vo Francúzsku si užívajú naše športové ikony
Video 9.2. 13:18

Luxusnú lyžovačku vo Francúzsku si užívajú naše športové ikony

Zimná lyžiarska sezóna je v plnom prúde, čo na spoločnú lyžovačku dokonale využili legendárne slovenské športovkyne. Daniela Hantuchová (39) a Veronika Zuzulová (38) sa preháňajú po francúzskych alpách.

Hantuchová nechábala ani na Wimbledone, na ktorom pútala pozornosť skôr ohromujúcim sexappelom, ako otázkami.
Australian Open 19.1. 11:04

FOTO Daniela Hantuchová obeťou hackerov: Takto si z nej strieľajú

Slovenská bývalá tenistka Daniela Hantuchová zavesil raketu na klinec pred viac ako piatimi rokmi. Vynorili sa však správy, že ešte neskončila.

Daniela Hantuchová na tréningu pod vedením Nicka Bollettieriho.
Ostatné 7.12. 2022 11:01

Hantuchová spomína na zosnulého trénera: Šokoval ma dôverou aj rannou posilňovňou

Odišiel na večnosť. Nick Bollettieri zomrel vo veku 91 rokov a za legendárnym tenisovým trénerom smúti aj jeho bývalá zverenkyňa Daniela Hantuchová.

Daniela Hantuchová sa vďaka pôsobeniu v Bolletierriho akadémii prepracovala až na 5. miesto svetového rebríčka WTA.
Tenis 5.12. 2022 13:54

Hantuchová sa utápa v slzách: Zomrel velikán, ktorý našej tenisovej legende zmenil život

Pod rukami amerického trénera vyrástli bývalé svetové jednotky Andre Agassi, Jim Courier, Monica Selešová či Maria Šarapovová.

Naša bývalá hviezdna tenistka sa momentálne nachádza v USA na Turnaji majsteriek, kde dokazuje sovju nespútanú krásnu.
Ostatné 5.11. 2022 7:10

FOTO Hantuchová to vyhrotila v obtiahnutom neopréne: Vytasila stojace bradavky a nielen to

BRATISLAVA – Bývalá slovenská tenistka Daniela Hantuchová (40) si užíva život po ukončení kariéry vo veľkom štýle. Momentálne sa nachádza v texaskom Dallase na Turnaji majsteriek, kde pôsobí ako televízna moderátorka. Niekoľko dní predtým stihla dostať do varu fanúšikov, keď na seba navliekla priliehavý neoprén.

Slovenské tenistky v zložení Janette Husárová, Henrieta Nagyová, Daniela Hantuchová a Martina Suchá triumfoval vo finále Fed Cupu 2002 nad favorizovanými Španielkami.
Fed Cup 3.11. 2022 17:58

Pred 20 rokmi vyhrali Fed Cup: Tínedžerka Hantuchová bola už vtedy hotová hráčka, spomína Suchá

Tretieho novembra ubehlo presne 20 rokov odvtedy, čo sa slovenské tenistky postarali o jeden z najväčších úspechov slovenského športu v ére samostatnosti – vyhrali Fed Cup. Súčasťou vtedajšej partie bola aj Martina Suchá (41), s ktorou sme si na tento míľnik našej tenisovej histórie zaspomínali.

Slovenský FedCupový tím (z¾ava): Magdaléna Rybáriková, Janette Husárová, Dominika Cibulková a Daniela Hantuchová a Kapitán Mojmír Mihal (v strede) na tlaèovej besede v NTC štyri dni pred zaèiatkom súboja play off o úèas v II. svetovej skupine tenisového Pohára federácie proti Thajsku.  Foto: SITA/Nina Bednáriková
Fed Cup 2.11. 2022 18:31

Ubehlo 20 rokov od výhry Slovenska vo Fed Cupe: Rozhodla súdržnosť tímu, povedala Husárová

Vo štvrtok uplynie presne dvadsať rokov od triumfu Slovenska v tenisovom Pohári federácie. Tretieho novembra 2002 zvíťazili zverenky kapitána Tomáša Malika v Maspalomase nad domácim Španielskom 3:1 a tešili sa zo zisku cennej trofeje.

Hantuchová na červenom koberci v Luxembursku doslova žiarila.
Ostatné 25.10. 2022 9:01

Hantuchová na červenom koberci zatienila súperky: Odvážne šaty a… Daniela, veď ty mladneš!

Luxembursko bolo dejiskom turnaja bývalých tenisových hráčok, medzi ktorými nechýbala ani Daniela Hantuchová. Tá žiarila nielen na kurte, ale najmä na červenom koberci.

V októbri je trinásty deň Medzinárodným dňom bez podprsenky. Medzi ženy, ktoré chodia naostro, a to nielen v tento deň, patria aj športovkyne.
Ostatné 13.10. 2022 14:10

FOTO Medzinárodný deň bez podprseniek: Cibulkovej bradavky, Vlhová hore bez a Serenin škandál!

Trinásty október je Medzinárodným dňom bez podprsenky. Medzi ženy, ktoré chodia naostro, a to nielen v tento deň, patria aj športovkyne.

Hantuchová nechábala ani na Wimbledone, na ktorom pútala pozornosť skôr ohromujúcim sexappelom, ako otázkami.
Ostatné 11.10. 2022 9:45

FOTO Prekrásna Hantuchová neprestáva udivovať: Odpadnete, ako jej to ide s golfovou palicou

BRATISLAVA – Bývalý slovenská tenistka Daniela Hantuchová má po ukončení kariéry aktivít viac než dosť. Okrem toho, že sa stala televíznou moderátorkou, vďaka čomu cestuje po celom svete sa zamilovala do golfu, ktorý jej evidentne ide od ruky. Navyše, v plnej paráde pri ňom predvádza svoje dokonalé krivky.

Tieto zábery nepotrebujú komentár...
Ostatné 9.10. 2022 9:10

FOTO Erotika na kurte: Zarezané rozkroky ukázali aj Cibulková s Hantuchovou

Hovorte si čo chcete, ale ženský tenis patrí medzi najsexi športy. Samozrejme, že športový fajnšmeker si radšej zapne ten mužský. Ale ak máte chuť sa pokochať po dlhonohých kráskach, ktorých hru sprevádzajú niekedy až erotické pokriky, hráčky z okruhu WTA sú jasnou voľbou. Lenže niečo kamery nezachytia a vtedy prichádzajú na rad pozorní fotografi.