menu
Schmiedlová
3.6. 21:10

FOTO Exceluje v Paríži, v súkromí je to umelecká duša: Krásna Schmiedlová má netradičnú záľubu

Košická rodáčka Anna Karolína Schmiedlová (28) aktuálne exceluje na druhom grandslame sezóny French Open. V sobotu podala famózny výkon proti Američanke Dayovej a odmenou jej bude prvé osemfinále na grandslamovom turnaji v kariére.

Na snímke Anna Karolína Schmiedlová, ktorá zvíťazila v kvalifikačnom zápase proti Jasmine Paoliniovej na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej.
25.5. 10:01

Slovenky proti Argentíne s výhodou domáceho prostredia: Základom bude dobrá príprava a povrch

Tímového kapitána Mateja Liptáka potešilo, že slovenské tenistky budú mať v novembrovom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej proti Argentíne výhodu domáceho prostredia. Hrať sa bude s určitosťou v bratislavskom NTC. Šéf slovenskej lavičky tvrdí, že je dôležité proti Juhoameričankám vybrať ten správny povrch.

Na snímke radosť talianskeho tímu, ktorý zvíťazil nad slovenkami v kvalifikácii na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej.
16.4. 18:30

OHLASY médií: Rozprávková koncovka, zázračný obrat. Talianky boli nad priepasťou

Ohlasy talianskych médií na víťazstvo 3:2 nad Slovenskom v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej v Bratislave:

Radosť talianskeho tímu, ktorý zvíťazil nad slovenkami v kvalifikácii na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej. Na snímke je Camila Giorgi.
15.4. 22:07

Toto sme v Bratislave nechceli vidieť: Emotívne oslavy Talianok po víťazstve nad Slovenskom

V slovenskej šatni zavládlo ticho, no v talianskej sa oslavovalo už na kurte po poslednej loptičke. Tak to vyzeralo bratislavskom NTC po kvalifikačnom dueli na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej.

Na kurte ju fanúšikovia v sobotu neuvideli, aspoň mali možnosť sa s ňou odfotiť či pokochať sa ňou priamo na tribúne. Reč je o talianskej tenistke Camile Giorgiovej.
15.4. 20:01

Talianska tenisová bohyňa spôsobila v NTC rozruch: Hore kučery, dole extra krátka suknička

Na kurte ju fanúšikovia v sobotu neuvideli, aspoň mali možnosť sa s ňou odfotiť či pokochať sa ňou priamo na tribúne. Reč je o talianskej tenistke Camile Giorgiovej.

Viktória Hrunčáková odvracia loptičku Talianke Elisabette Cocciarettovej počas zápasu kvalifikácie na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej Slovensko - Taliansko.
15.4. 19:43

Slovenské tenistky premrhali obrovskú šancu, Talianky predviedli skvelý obrat

BRATISLAVA - Slovenské tenistky nepostúpili na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej. V kvalifikačnom dueli prehrali na harde v bratislavskom NTC s Talianskom 2:3. O rozhodujúci tretí bod pre talianske farby sa postarali Martina Trevisanová s Elisabettou Cocciarettovou, ktoré v záverečnej štvorhre zdolali pár Viktória Hrunčáková, Tereza Mihalíková 6:4, 4:6, 7:5.

Viktória Hrunčáková odvracia loptičku Talianke Elisabette Cocciarettovej počas zápasu kvalifikácie na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej Slovensko - Taliansko.
15.4. 14:35

O všetkom rozhodne záverečná štvorhra. Hrunčáková zvládla Cocciaretovú bez straty setu

Slovenské tenistky hrajú v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom po dvojhrách nerozhodne 2:2. O vyrovnávajúci bod pre domáce farby sa na harde v bratislavskom NTC zaslúžila Viktória Hrunčáková, ktorá zdolala Elisabettu Cocciarettovú 6:3 a 7:6 (2). O postupujúcom na finálový turnaj tak rozhodne až záverečná štvorhra.

Na snímke Anna Karolína Schmiedlová počas zápasu kvalifikácie na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej.
15.4. 11:40

Schmiedlová drží nádej Slovenska proti Taliansku: V trojsetovej dráme zdolala Paoliniovú

Slovenské tenistky prehrávajú v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom 1:2. O prvý bod pre domáce farby sa na harde v bratislavskom NTC postarala Anna Karolína Schmiedlová, ktorá v úvodnej sobotňajšej dvojhre zdolala Jasmine Paoliniovú 6:1, 4:6, 6:4. V treťom sete otočila z 0:3.

Camila Giorgiová v Bratislave potvrdila, že patrí medzi najkrajšie tenistky na svete. Viac nájdete v galérii!
14.4. 22:11

FOTO Najkrajšia tenistka sveta rozpálila Bratislavu: Fanúšikom sa naskytol pohľad pre bohov

BRATISLAVA - Slovenské tenistky prehrávajú po prvom dni kvalifikačného zápasu Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom 0:2. O prvý bod sa pre hráčky z Apeninského polostrova postarala Camila Giorgiová (31), ktorá už roky patrí medzi najkrajšie športovkyne na svete, o čom sa diváci v Bratislave mohli presvedčiť na vlastné oči.

Romana Tabák sa na tenise predviedla v šatách zlatej farby.
14.4. 21:26

FOTO Slovenky hnala proti Taliankam aj Tabák: Pozrite sa, čo popri tenise stíhala

BRATISLAVA - Slovenské tenistky prehrávajú po úvodnom dni kvalifikačného duelu Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom 0:2. Na tribúnach Národného tenisového centra v Bratislave nechýbala ani bývalá tenistka a v súčasnosti poslankyňa parlamentu Romana Tabák (31).

Viktória Hrunčáková počas zápasu kvalifikácie na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej proti Talianke Martine Trevisanovej.
14.4. 16:05

Slovenky zatiaľ nezískali ani set a prehrávajú 0:2. Hrunčáková podľahla Trevisanovej

Slovenské tenistky prehrávajú po úvodnom dni kvalifikačného duelu Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom 0:2. O druhý bod pre hosťujúce farby sa na harde v bratislavskom NTC zaslúžila talianska jednotka Martina Trevisanová, ktorá zdolala Viktóriu Hrunčákovú 7:6 (9), 6:3. V prvom sete nevyužila slovenská dvojka tri setbaly.

Anna Karolína Schmiedlová počas zápasu kvalifikácie na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej proti Talianke Camile Giorgiovej.
14.4. 14:30

Bez šance na víťazstvo. Schmiedlová proti Giorgiovej uhrala len päť gemov

Slovenské tenistky prehrávajú v kvalifikačnom dueli Pohára Billie-Jean Kingovej s Talianskom 0:1. O úvodný bod pre hosťujúce farby sa na harde v bratislavskom NTC postarala Camila Giorgiová, ktorá zdolala slovenskú jednotkou Annu Karolínu Schmiedlovú hladko 6:2, 6:3. V druhom singli nastúpili proti sebe Viktória Hrunčáková a Martina Trevisanová.

Pôvabná slovenská tenistka z času na čas poteší svojich sledovateľov na Instagrame aj takýmito zábermi.
14.4. 7:50

Na Talianky s novou kráskou: Je blondína, rada sa fintí a tá postavička! Dá jej Lipták šancu?

Počas tohto víkendu sa v bratislavskom NTC uskutoční kvalifikačný duel Pohára Billie-Jean Kingovej medzi tenistkami SR a Talianska. K osvedčenému triu Sloveniek pribudla Radka Zelníčková (19), ktorá však pri svojom debute bude zrejme pútať pozornosť fanúšikov zatiaľ len svojim pôvabom na tribúne.

Súperkami slovenských tenistiek v kvalifikácii Pohára Billie-Jean Kingovej budú Talianky. Tie majú vo svojom tíme poriadne divošky, ktoré majú za sebou kontroverzie aj viaceré pikantnosti.
14.4. 5:01

Jedna vraj hrala bez gatiek, druhá škriekala na kurte. Súperky Sloveniek skrývajú pikantnú tvár

Súperkami slovenských tenistiek v kvalifikácii Pohára Billie-Jean Kingovej budú Talianky. Tie majú vo svojom tíme poriadne divošky, ktoré majú za sebou kontroverzie aj viaceré pikantnosti.

Chladné aprílové počasie Taliankám príliš nevoní.
13.4. 15:30

FOTO Talianky sa veselo promenádujú po Bratislave: Odpadnete ako vyzerajú, keď nemajú make-up

BRATISLAVA - Na slovenské tenistky v piatok a v sobotu čaká dôležitý kvalifikačný duel s Talianskom o postup na finálový turnaj Pohára Billie-Jean Kingovej. Súperky našich hráčok sú v Bratislave už od piatku a trénujú v NTC. Prichytili sme ich aj na verejnosti.

Na snímke zľava Tereza Mihalíková, Viktória Hrunčáková (Slovensko), Jasmine Paoliniová a Elisabetta Cocciarettová (Taliansko) pózujú počas žrebu kvalifikácie na tenisový turnaj Pohára Billie - Jean Kingovej Slovensko - Taliansko 13. apríla 2023 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer
13.4. 13:20

VIDEO Duel Slovensko - Taliansko otvoria Schmiedlová s Giorgiovou

Slovenská tenisová jednotka Anna Karolína Schmiedlová a talianska dvojka Camila Giorgiová nastúpia v piatok o 15.00 h proti sebe v úvodnej dvojhre Pohára Billie-Jean Kingovej. V druhom singli sa v bratislavskom NTC stretnú Viktória Hrunčáková a Martina Trevisanová. Rozhodol o tom štvrtkový žreb.