Fortuna liga pokračuje jarnou časťou, no diváci sa na tribúny ešte stále nedostanú. Napínavé súboje o titul či záchranu si napriek tomu môžete pozrieť v rámci živého vysielania na internete. Pri online prenosoch však nastala jedna dôležitá zmena.

Zápasy bude vysielať Fortuna

Priame prenosy z najvyššej slovenskej futbalovej súťaže doteraz vysielal portál Huste.tv. Po novom ich už od prvého jarného kola nájdete exkluzívne na webe www.ifortuna.sk. „V čase, keď nemôžu chodiť fanúšikovia na tribúny, je veľmi dôležité, aby sme dokázali pokryť možnosť sledovať zápasy ich obľúbeného mužstva prostredníctvom televízie či v tomto prípade živých online streamov,“ priblížil prezident Únie ligových klubov Ivan Kozák.

Zadarmo a bez registrácie

Sledovať prenosy svojho obľúbeného klubu môžete aj vy, a to dokonca úplne bez podmienok. Stačí si len vybrať zápas. „Naším cieľom bolo poskytnúť futbalovým fanúšikom kvalitne spracovanú a prehľadnú platformu, kde nájdu všetky zápasy z každého kola Fortuna ligy. Svoje obľúbené tímy môžu sledovať naživo v HD kvalite a predovšetkým úplne zadarmo bez potreby akejkoľvek registrácie,“ potvrdil generálny riaditeľ Fortuna SK Ľudovít Vyskoč.

Ako to funguje?

Sledovanie zápasov je úplne jednoduché. Vyberiete si konkrétny duel a potom už len kliknete na symbol PLAY. Prenos s profesionálnym komentárom sa vám automaticky spustí a môžete si ho roztiahnuť na celú obrazovku počítača, mobilu alebo prepojiť s televízorom. Popritom si môžete vo Fortune staviť aj na víťaza zápasu, presný výsledok, strelcov gólov, ale aj na ďalšie zaujímavé momenty zápasu. Či fandíte Slovanu, Trnave, Trenčínu alebo Pohroniu, staviť si môže úplne každý.

Stavte si bez rizika alebo zabojujte o 25-tisíc eur

Každý nový registrovaný hráč teraz získava od Fortuny špeciálny bonus. Vďaka nemu si môžete na zápasy Fortuna ligy staviť za 30 eur úplne bez rizika. Ak vaše stávky nevyjdú, svoj vklad dostanete naspäť. Trúfate si na presné výsledky? Skúste ich natipovať v súťaži Megatipv každom ligovom kole. Ak sa vám podarí uhádnuť výsledky všetkých šiestich zápasov, vyhrávate jackpot vo výške 25-tisíc eur.

Sledujte naživo aj UFC, NHL a iné prenosy

Zaujímajú vás popri futbale aj iné športy? Fortuna TV tento rok výrazne rozšírila ponuku live streamov. Nájdete tu nielen top futbalové ligy (La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1), ale aj NHL, KHL, NBA či grandslamové turnaje. Pre nadšencov bojových športov sú pripravené aj online prenosy z UFC. Celkovo tento rok Fortuna prinesie až 400-tisíc prenosov. Samozrejmosťou sú aj atraktívne kurzové stávky, vďaka ktorým môžete navyše popri sledovaní zápasov vyhrať aj peniaze.

ZISTIŤ VIAC O ŽIVÝCH PRENOSOCH