Šokujúce zábery kulturistu Colemana si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Neexistuje časopis o kulturistike, ktorý ho nemal na titulke. Coleman dal tomuto športu veľmi veľa, ale stálo mu to za to? Aby po kariére žil v bolestiach, zbieral peniaze na drahé operácie a bol odkázaný na pomoc iných? Slávny Ronnie až neskoro zistil, že aj telo má svoje limity a dáva mu to "vyžrať" v čase, keď by si mal užívať zaslúžený športový dôchodok. 

Roky tréningu urobili svoje a Coleman priznal, že už dlho bojuje s bolesťami kolien a chrbta. Aby mohol chodiť, zaplatil za operácie dva milióny eur., Všetko sa však skomplikovalo a žijúca legenda je na tom zle. "Operácie neprebehli tak, ako mali a dospelo to do takého štádia, že nemôžem stáť na nohách. Chápte, že to nie je pre mňa jednoduché,každá operácia je náročná a s tojí od 500-tisíc eur. Za posledné tri som dal dva milióny a koniec koncov nedokážem sa postaviť na nohy. No nevzdám sa a budem s vašou podporoubojovať ďalej," odkázal cez sociálne siete svojim fanúšikom. O niekoľko mesiacov neskôr musel absolvovať ďalšiu operáciu po tom, čo cítil bolesť v pravom boku. Našťastie šlo len o rutinný zákrok, poktorom ho prepustili do domácej liečby.

Slávneho kulturistu v minulosti obviňovali z užívania nadmerného množstva steroidov, no on to popieral. Problémy so zraneniami ho začali prenasledovať pred pár rokmi, keď absolvoval až sedem ťažkých operácií chrbta. "Chcete byť stále ako ja, mať rovnaké športové návyky, aké som mal ja? Ako vidíte, som osemnásobný Mr. Olympia, ktorý nemôže chodiť," vyplakal sa v minulosti Coleman. Napriek tomu neľutuje nič zo svojho života a nič by nemenil okrem jednej veci: "Urobil som štyri drepy so 160-kilovou činkou, ale mal som len dva. Tie dva navyše ma prenasledujú doteraz." Coleman síce kulturistiku pozdvihol na novú úroveň, ale dnes je pre neho chôdza najväčším luxusom. 

Šokujúce zábery kulturistu Colemana si pozrite vo FOTOGALÉRII!