TAKTO SI UŽÍVALI KARLOS S LELOU V LUXUSNOM DUBAJI 

Vémola a Ceterová oznámili rozchod prostredníctvom sociálnych sietí. Najmä Lela bola otvorená a prezradila, že hlavným dôvodom bola nevera zo strany legendy českej MMA scény. Ten si však uvedomil, že mu jeho partnerka a najmä dcéra Lili veľmi chýba. Po víťaznom zápase s „Babom Jagom“ pricestoval na Slovensko, aby ich navštívil.

Stačil niekoľkohodinový rozhovor a všetko sa zrazu zmenilo. Dokonca rolu nehralo ani to, že v deň jeho zápasu Lela zverejnila záber s novým nápadníkom. „Uvedomil som si, že tieto dve dievčatá pre mňa majú veľkú cenu, musel som sa začať veľmi snažiť,“ prezradil Vémola v rozhovore pre český portál Blesk.cz.

Slovenská playmate s nadrozmerným poprsím mu to nechala za neveru poriadne vyžrať. „Áno, potrápila som ho,“ povedala s úsmevom. Karlos to však vníma, ako vždy svojsky a sebavedomo. „Ja neprehrávam. Keď niečo robím, tak poriadne a som bojovník. Lela už ma za tie roky pozná. Síce ma potrápila, ale vedela, že neuhnem zo svojej cesty. Nikdy. A keď niečo chcem, tak si za tým idem. Tvrdo. A to by mali robiť všetci. Akurát mi trvalo si uvedomiť, ako veľmi to chcem,“ pokračoval legendárny český zápasník.

Vémola mal s matkou jeho dcérky Lili natoľko dôverný rozhovor, že to vyzerá tak, že sú opäť spolu. Dôkazom toho je dokonca fakt, že si odskočili spoločne na víkend do Dubaja. „Keď sme boli v Dubaji, filozoficky som sa zamýšľal nad tým, koľkokrát sa človek môže zamilovať do jednej ženy? Znova a znova. V Dubaji sme boli síce jeden deň, ale akoby na svadobnej ceste. Aj keď prstienok zatiaľ nemá, ako občas počúvam. Ale pozerali sme sa už, čo by sa jej páčilo. Keď budeš dobrá, tak v lete bude,“ dodal pre Blesk.cz Karlos Vémola s úsmevom a pozeral pri tom na Lelu.

TAKTO SI UŽÍVALI KARLOS S LELOU V LUXUSNOM DUBAJI