Pozrite si nahé FOTO sexi golfistky v GALÉRII

Paige prehovorila o škandále bývalého generálneho manažéra bejzbalového tímu New York Mets Jareda Portera. Podľa správ ESPN Porter ešte v roku 2016 poslal ženám na sociálnych sieťach vyše 60 správ, v ktorých pripojil fotografiu svojho penisu.

Bývalá golfistka, ktorá bola viacerými rebríčkami označovaná ako najkrajšia športovkyňa na svete, prezradila, že sama je objektom podobných správ. „V mojich správach sa to deje každý deň, každý deň mi chodia takéto fotky, úspešnosť týchto chlapov je však nula percent,“ prezradila pikantné detaily Paige, ktorej v minulosti unikli na internet pikantné nahé fotky.

Spiranacová sa po skončení kariéry nenudí a rozhodla sa, napríklad, natáčať videá pre začínajúcich golfistov či nahrávať podcasty, v ktorých odpovedá aj na otázky z okruhu pikantných. Paige sa na greene počas turnajov obliekala tak vyzývavo a tak dráždila prsiami, že kvôli nej museli sprísniť pravidlá obliekania.

Kráska, ktorá rada vystaví na obdiv svoje veľké prsia a rada odhalí svoje bujné krivky, však jedného z fanúšikov sklamala. Ten sa jej totiž spýtal, či sa pridá k radu ďalších športovkýň, modeliek či pornoherečiek, ktoré na sociálnej sieti OnlyFans predávajú svoje nahé zábery. „Prepáč, ale rok 2021 nebude tým rokom, v ktorom budem na OnlyFans,“ reagovala sexi Paige, ktorá sa však vyzliekla na nejednom fotení.