POZRITE SI UNIKNUTÉ PORNOZÁBERY MODERÁTORKY V GALÉRII

Mnohými označovaná za najsexi športovú reportérku sveta sa červenala, keď jej hackeri vykradli mobilný telefón. A veru na internete sa objavili poriadne šokujúce zábery. Diletta nielenže ukazovala prsia ako na podnose, pridala aj kompletne nahé fotky, na ktorých odhaľuje pohľad takmer až do žalúdka, pretože nahý rozkrok jej nezakrývalo absolútne nič.

Teraz sexi Talianka prehovorila o tom, čo sa dialo po uverejnení fotiek. „Najprv som bola silná a znášala to, že mi neustále zvonil telefón a pýtali sa ma na to. Po troch dňoch som však tomu podľahla. Tie snímky som neposielala nikomu a sú staršieho dátumu,“ bránila sa Diletta, ktorá uniknuté zábery znášala veľmi ťažko:

„Niekedy cítim, že všetko, čo urobím, sa šíri virálne internetom. Keby som tancovala v nejakom klube, neprekvapilo by ma to. Nečakala som, že tento príbeh prekročí toľko hraníc."

Talianka svoju skúsenosť využila na šírenie posolstva: „Tí, ktorým sa to stalo, nech nemajú pocit viny. Nerobili nič zlé. Riešila som to súdnou cestou nielen kvôli ochrane môjho súkromia, ale ako jedna z mnohých žien, ktoré musia bojovať kvôli rovnakým problémom.“

Moderátorky sa po tejto afére zastal jej krajan - kontroverzný taliansky futbalista Mario Balotelli, ktorý ju podporil slovami, že si každý so svojím telom môže robiť, čo chce. „Naozaj oceňujem jeho gesto a podporu. Cítila som, že v tom nie som sama a uvedomila som si, že tento problém je bežnejší, ako som očakávala.“