Rovnako ako desiatky miliónov fanúšikov po celom svete sledovali s úžasom krásny boxerský súboj Tysona Furyho proti Deontayovi Wilderovi, nenechal si ho ujsť ani kráľ ringu na striebornom plátne Rocky Balboa - herec Sylvester Stallone.  Obdivuhodne sa vyjadril na spôsob, akým obaja pästiari bojovali a akú drámu priniesli divákom.

Stallone si myslí, že Fury má v sebe všetko na to, aby mohol vstúpiť do hereckého biznisu. „Bola to neuveriteľná ukážka majstrovskej sily, guráže a odvahy. Lepšiemu chlapovi sa to nemohlo stať. Myslím, že máš fantastickú kariéru vo filmoch. Takže ďalší Expendables? Hotová vec.“ uviedol Stallone. Expendables - čiže Nezničiteľný, je séria filmov s najväčšími akčnými hrdinami. Okrem Stalloneho v nej hrajú Jason Statham, Dolph Lundgren či Megan Fox. 

Aktuálne sa chystá do kín štvrtá časť tejto populárnej série a vyzerá to tak, že Fury by sa mohol objaviť v tej piatej. Stallone bol rovnako ohromený aj zdolaným Wilderom, ktorý dokázal počas majstrovského zápasu poslať Furyho dvakrát k zemi.