Rodáčka z Trenčína začínala s fitnesom už v detskom veku. „Bol to šport ako šitý pre mňa. Spájal hudbu, akrobaciu a tanec,“ vysvetlila Michaela Pavleová v rozhovore pre portál bikinifitness.sk, prečo si vybrala práve tento šport.

Sexi zábery našej fitnesky v úsporných plavkách si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Napriek svojej vášni pre fitnes sa mu načas prestala venovať. „Už ako dieťa som mala v porovnaní s inými dievčatami svalnatejšiu postavu, a preto ma rozhodcovia posúvali na nižšie priečky. To ma demotivovalo, súťaženie ma prestalo baviť a tak som skončila,“ ozrejmila dnes už 21-ročná sexica, ktorá sa po vzore svojho brata dala na atletiku. „Najviac sa mi na nej páčila férovosť. To, že výsledok nezávisel od toho, kto sedel práve v porote, ale len a len od môjho výkonu. Dobehneš prvý, si prvý. Nebolo o čom diskutovať,“ pokračovala Pavleová, ktorej atletickou špecialitou boli šprinty na krátke trate a skoky do diaľky i do výšky.

V roku 2016 sa však talentovaná fitneska k športu z detstva vrátila. „Chýbala mi akrobacia, saltá, stojky, tanec a hlavne hudba. Niečo, kde sa môžem predviesť, ukázať a strhnúť na seba pozornosť. Veľmi sa mi páčilo, ako sa dievčatá na súťažiach maľujú, natierajú farbou a nosia vysoké opätky. Neľutujem ani sekundu a som šťastná, že som urobila toto rozhodnutie,“ dodala krásna Michaela Pavleová, ktorá bezprostredne po návrate k milovanému športu začala zbierať jeden úspech za druhým a už dlhší čas robí Slovensku vynikajúce meno aj ďaleko za hranicami.