Minimálne od októbra sa stretáva Thiem so sexi Lili. Na Novy rok zdieľal tenista na svojich sociálnych sieťach záber pri ohni. Fanúšikom vo svete však hnedovláska nebola až taká známa. Rakúske média však vypátrali, že ide o Lilly Paul-Roncalliovú, jednu z najznámejších cirkusantiek našich západných susedov

Lilly sa narodila v cirkusantkej rodine. Jej otec, Bernhard paul, je slávny rakúsky klauk, zakladateľ a riediteľ nemeckého cirkusu Circus Roncalli. Jej mama, Eliana Laribleová, zas pochádza zo slávnej talianskej cirkusantskej dynastie. Lilly má jedného brata a sestru, ktorá taktiež vystupujú v cirkuse svojho otca.

Nová známosť Thiema je v cirkuse akrobatkou. Prvýkrát vystupovala už ako 14 ročná po boku brata Adriana a sestry Vivian. Preslávila sa aj ako „hadia žena“. Napriek cirkusantským koreňom sa v Nemecku, kde jej rodina žije v Kolíne nad Rýnom, stala celebritou, ktorá zapĺňa titulky magazínov. V roku 2020 po boku tanečníka Massima Sinata dokonca vyhrala nemecký Let´s Dance.

Thiem predtým tvoril dva roky pár s tenistkou Mladenovičovou, ale pre nabitý tenisový program sa rozišli. Dúfajme, že mladá cirkusantka bude mať na THiema viac času. Pri jej vzhľade a nálepke hadej ženy sa pri nej určite nudiť nebude, veď pozrite si jej sexi zábery vo FOTOGALÉRII!