POZRITE SA NA NOVÉHO CHLAPA PO BOKU SEXI VONNOVEJ 

Vonnová si vyrazila s partiou kamarátov na luxusnú večeru. Zvedavým paparazzom neuniklo, že k neznámemu mužovi mala omnoho bližšie, ako k ostatným kamarátom. V jej tesnej blízkosti bol prakticky neustále urastený chlap, ktorého totožnosť zatiaľ nepoznáme. Spoločne ich zachytili pred reštauráciou v Santa Monice, kde čakali na privezenie auta najúspešnejšej lyžiarky sveta.

Lindsey mala až na malú chvíľu po celý čas na verejnosti na ústach rúško. Naopak, jej možná nová známosť nie. Pri pohľade na Vonnovú si každý chlap musí povedať, že je stále veľká kosť. Napriek tomu, že mala na sebe dlhý kožený kabát, odhalila svoju dokonalú postavu. Predovšetkým nohy.

Doposiaľ nie je vôbec jasné, či ide skutočne o Vonnovej novú známosť. Faktom ostáva, že pred niekoľkými mesiacmi sa nečakane rozšila s hokejistom New Yersey Devils P.K. Subbanom, s ktorým tvorili krásny pár. „Prežili sme s PK neuveriteľné veci. Je láskavý, dobrý muž a niekto, koho plne rešpektujem. Po mnohých úvahách sme ale došli k záveru, že chceme pokračovať vo svojich životoch oddelene. Zostaneme navždy kamarátmi a stále sa máme veľmi radi,“ napísala po rozchode Lindsey Vonnová. V GALÉRII NÁJDETE ZÁBERY S MOŽNÝM NOVÝM FRAJEROM VONNOVEJ.