POZRITE SI ÚPLNE NAHÉ ZÁBERY NAJSEXI CYKLISTKY SVETA LUCII JAVORČEKOVEJ

Javorčeková je spoločne so svojim priateľom Kristiánom Grejtiakom už niekoľko týždňov v Mexiku, kde prežívajú celosvetovú pandémiu koronavírusu. Na rozdiel od väčšiny Slovákov si užívajú rozpálené mexické pláže a slnečné lúče. Lucia dokonale využíva tieto podmienky aj na tvrdú drinu v posilňovni, kde pracuje na svojej postave. Najnovšie sa pochválila boxerskými tréningami.

Najsexi cyklistka sveta, ako ju označili zahraničné médiá však predovšetkým púta pozornosť odvážnymi zábermi, ktoré zdieľa so svojimi fanúšikmi najmä na Instagrame. Dlhonohá dračica pritom nemá takmer žiadne zábrany. Väčšina zo spomínaných fotografií je prinajmenšom veľmi pikantných.

Na niektorých z nich odhalila Javorčeková takmer všetko. Tentoraz zašla Slovenska ešte ďalej s svoje sexi telo ukázala celému svetu v plnej paráde. Nahé telo jej „zakrývala“ iba priesvitná plážová sieťka. Pod ňou však nemala vôbec nič.  „Ak chcete vidieť svet v zrnku piesku a nebo v divokej kvetine, držte nekonečno v dlani a večnosť v hodine,“ okomentovala spomínané erotické zábery sexica.

POZRITE SI ÚPLNE NAHÉ ZÁBERY NAJSEXI CYKLISTKY SVETA LUCII JAVORČEKOVEJ