Nahé zábery Fabušovej z Playboya si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Podľa Plus 7 DNÍ sedela vedľa Kollára účastníčka Miss a dnes známa vizážistka Miroslava Fabušová, ktorá nosí priezvisko po svojom bývalom manželovi hokejistovi Petrovi Fabušovi.

V roku 2001 sa Miroslava snažila stať najkrajšou Slovenkou v súťaži Miss Universe pod rodným menom Sláviková. Neúspešne. Aj tak jej to otvorilo dvere do sveta šoubiznisu i športových kruhov. Vydala sa totiž za odchovanca dubnického hokeja Petra Fabuša (41).

V roku 2009 sa dostala do povedomia hlavne mužskej verejnosti pikantnými zábermi v pánskom magazíne Playboy, v ktorom odhodila zábrany aj spodnú bielizeň. „Manžel rešpektuje moju prácu a je na mňa pyšný. Dáva mi to jasne najavo. Ešte stále sú veci, ktoré vidí a pozná len on. Takže určite sa nehnevá,“ povedala pre Playboy v roku 2009 Fabušová.  

Prominentný pár hokejista – modelka sa však rozpadol. Fabuš je stále pri hokeji a na sklonku kariéry rozdáva skúsenosti v Dubnici. Fabušová prešla od pikantného fotenia veľkou premenou, ku ktorej prispeli hlavne plastickí chirurgovia.

Nahé zábery Fabušovej z Playboya si pozrite vo FOTOGALÉRII!