POZRITE SA NA PROFIL CIBULKOVEJ, KTOREJ UBUDLI TISÍCKY FANÚŠIKOV

Cibulková sa so svojím manželom Michalom Navarom nechala pred niekoľkými dňami prednostne očkovať v nemocnici na bratislavských Kramároch. Verejnosť tento počin rázne odsúdila a naša bývalá tenistka si vyslúžila veľkú dávku kritiky. Na svoju obranu uviedla, že sa dostala do omylu. Myslela si, že iba vypĺňa prázdne miesto v poradí.

Tento incident sa však negatívne odrazil aj na jej Instagrame, kde ju len za dva dni podľa štatistík prestalo sledovať vyše 3 600 ľudí. Známa tenistka tak kvôli škandálu, ktorý pobúril mnohých ľudí na Slovensku klesla pod hranicu 500-tisíc  followerov. Častokrát sa stáva, že prešľap známych osobností má paradoxne pozitívne účinky na fanúšikovsku základňu a sledovatelia na sociálnych sieťach pribudnú. V tomto prípade to bolo naopak.

Môžeme však predpokladať, že táto udalosť časom prehrmí a sledovatelia jej znova pribudnú. Bývalá štvrtá hráčka sveta mala pred niekoľkými mesiacmi veľmi negatívnu skúsenosť aj na svojom Facebooku. Internetoví piráti jej na niekoľko dní ukradli profil a zdieľali na ňom rôzne nezmyselné príspevky. Kvôli tomu odišli Cibulkovej z profilu takisto tisícky priaznivcov.