TU SI POZRITE ZÁBERY ZHORENÝCH RÚK ROMAINA GROSJEANA

Francúzsky pilot so švajčiarskymi koreňmi neutrpel vážne zranenia len vďaka moderným bezpečnostným systémom a skvelej reakcii, vďaka ktorej takmer ihneď vyliezol živý. Avšak, s popáleninami rúk. O bývalého pilota stajne Haas sa vtedy báli všetci. „Každému z nás v tom okamihu zatrnulo. Bolo to šialené,“ priznal na Twitteri bývalý pretekár Damon Hill. 

„Plamene. Okamžite mi vyletelo srdce do krku. Snáď je Romain v poriadku,“ napísal krátko po nehode Giedo van der Garde. „Je to najšťastnejší človek. Najodvážnejší muž. Som šťastný, že je v poriadku,“ doplnil neskôr, keď už sa vedelo, že Grosjean nie je v ohrození života. 

Mesiac a pol po hrôzostrašnej nehode ukončil Grosjean kariéru jazdca Formuly 1. Na Instagrame pred niekoľkými hodinami prvýkrát zverejnil fotky jeho rúk, ktoré boli najviac zasiahnuté. Zábery sú však len pre silné povahy a nie pre maloletých. Sám na to upozornil aj Francúz. „Moje ruky sú späť,“ napísal. „Ešte to nie je pekné, tak neposúvajte na ďalšiu stranu, ak sa na to necítite,“ upozornil svojich priaznivcov. Prvý záber totiž zverejnil so psom, no na tej druhej boli jeho ruky v aktuálnom stave. Nie je to veru vôbec pekný pohľad. FOTO LEN OD 18 rokov