Volák je viacnásobný majster bojových umení, ktorého športového úspechy motivovali mnohých. Očividne zaujali aj jeho bývalú manželku Veroniku, s ktorou sa 19. mája 2010 oženil. Pod jeho dohľadom začala na sebe tvrdo makať, no po necelých troch rokoch bol veľkej láske koniec. „Už pred svadbou mi mnohí vraveli, aby som sa neženil, veď manželstvo je len papier. Ale pre mňa manželstvo nikdy formalitou nebolo. Boli sme si veľmi blízky, ale postupne sa začala Veronika meniť. Odišla odo mňa, a tak som jej povedal, že keď chce rozvod, tak nech dá návrh ona. Stalo sa, súhlasil som s ním a vo februári 2013 bol všetkému koniec,“ povedal pred rokmi Roman Volák.

Mimoriadne PIKANTNÉ zábery slovenskej karatistky si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Dôvodom, pre ktoré ich vzťah stroskotal, však ani dlho po rozvode nechápal. „Ona tvrdí, že dostala rozum. Keď si ma brala, bola vraj ešte hlúpa. Myslím si, že to začalo tým, keď prestala pracovať a vtedy ju napádali rôzne myšlienky. Posledný rok bola ku mne veľmi nepríjemná, len na mňa prskala a správala sa nepríjemne, nekomunikovala so mnou,“ vysvetlil Volák.

Postupne sa jeho bývalá vypracovala na 14-násobnú majsterku sveta v karate v rôznych kategóriách. Teraz mieri do drsnej reality šou Survivor, ktorú bude vysielať televízia Markíza. Veronika žije už dlhé roky v zahraničí, konkrétne v Taliansku, kam sa presťahovala kvôli priateľovi. „Trošku mám problém hovoriť po slovensky, ale myslím si, že do kolektívu rýchlo zapadnem. Som vždy pozitívne naladená a neznášam intrigy,“ prezradila pre web markiza.sk Veronika Havlik. „Veľmi sa teším, že sa Survivor bude natáčať v oblasti Karibiku. Úprimne sa teším na všetko okolo šou, na ľudí, na tím, na disciplíny a som strašne zvedavá, čo nás tam čaká,“ dodala Veronika Havlík, ktorej SEXI zábery si teraz môžete POZRIEŤ TU!