POZRITE SA NA TAJUPLNÉ ZÁBERY VÉMOLOVEJ LELY S NEZNÁMYM MUŽOM 

Dlhoročný vzťah Lely Ceterovej a Karlosa Vémolu skončil v auguste tohto roka. To aj napriek tomu, že páriku sa len pred niekoľkými mesiacmi narodila dcérka. Od rozchodu prominentného páru prešlo už niekoľko týždňov a každý si ide zdá sa svojou cestou. Svedčí o tom fakt, že kým sa „Terminátor“ pripravoval v Brne na zápas večera v organizácii Oktagon MMA, jeho ex vycestovala so svojom novým partnerom na rande do slovenského lyžiarskeho strediska Donovaly.

Verejnosti a svojim fanúšikom to blonďavá prsatica oznámila tak trochu tajuplne. Na Instagrame najskôr zverejnila záber z auta, kde sa pochválila, že ide na výlet. V ďalšom príspevku sa už držala ruku s pánom neznámym. Neuniklo to ani Vémolovi ešte pred začiatkom jeho zápasu s Mikuláškom. „Ich fotku som videl predtým, než som vypol mobil. Vyzerá to skoro, ako by mi to víťazstvo moc nepriala,“ povedal Vémola pre Isport.cz bezprostredne po víťaztsve s bojovníkom prezývaným Baba Jaga. 

Českého MMA velikána mrzí spôsob, akým sa to dozvedel. „Mohla mi to povedať inak ako cez sociálne médiá. Ale dávať zamilované videa v deň zápasu. Rozumiete, mohla to dať o deň neskôr, alebo skôr. Možno ma to aj trochu rozhodilo, ale to nevadí. Ja jej prajem len šťastie, pretože šťastná Lela znamená šťastná Lilinka,“ zhodnotil Karlos.

Druhým dychom však Vémola dodáva, že nech je Lela s kýmkoľvek, určite si vybrala správne. „Keď je mama šťastná, tak je šťastné i dieťa. Neviem vôbec, s kým Lela je, ale na druhú stranu viem, že je skvelá mama, takže by vedľa Lili nikoho zlého nenechala. Určite vybrala správne,“ doplnil v pozápasovom rozhovore.