FOTO sexi moderátorky si POZRITE TU

Sexi moderátorka od sezóny 2018-2019 pôsobí na obrazovkách televíznej stanice DAZN, kde sa podieľa na športových prenosoch talianskej Serie A. V minulosti pracovala pre Sky Sports.

Svojich priaznivcov potešila nedávnym oznámením, že vydáva biografiu, ktoré bude niesť názov "Vyberte si úsmev". Práve úsmev je pre sicílsku krásku tou najcharakteristickejšou črtou. Ľudia ju zaň doslova zbožňujú: "Vždy sa oň snažím, nie je to len póza," podotkla.

Avšak božská krása so sebou prináša aj problémy. Niekto jej nádherný vzhľad neznášal veľmi dobre a moderátorke uškodil. Neznámy páchateľ získal Dilettine intímne zábery a rýchlosťou svetla ich rozniesol po internete. Po čase sa na to talianska športová moderátorka pozerá s nadhľadom: "Nenechala som sa tým zraziť a naďalej žijem pozitívne, môže sa to stať každému," povedala pre leggo.it.

Na záver pripomenula, že aj všetko zlé sa môže obrátiť na dobré, čím mierila na svojho priateľa Lorenza: "Stretla som človeka, ktorý mi je veľmi blízky a stal sa mojím najlepším priateľom. Keby som si neprešla tými ťažšími chvíľami, možno by sme si dnes neboli tak blízki."