Elizabeth Kopecká, ktorá zažiarila v speváckej súťaži, už roky vystupuje v Česku pod umeleckým menom Zaelbeth. V nedávnej minulosti pracovala ako marketingová špecialistka hokejového klubu Rytíři Kladno, ktorého majiteľom je Jaromír Jágr a práve v tom čase mali mať k sebe viac než blízko. Fenomenálny hokejista ju brával na spoločenského akcie, bolo ich vídať ruka v ruke a o ich milostnom vzťahu svedčilo aj niekoľko spoločných fotografií.

Ktorého futbalistu zbalila sexi speváčka, si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Po čase sa však pre oboch táto romanca skončila, čo sama Elizabeth nepriamo priznala aj v jednom z priamych prenosov tohtoročnej SuperStar. Dlho však do vankúša plakať nemusela, keďže práve vďaka pesničkovej súťaži očarila jedného z najtalentovanejších českých futbalistov súčasnosti. Ten sa jej ozval ako fanúšik a dnes už tvoria pár, čo samotná speváčka priznala pre český portál eXtra.cz. „Áno, je to pravda. Vídame sa. Je to čerstvé a veľmi si to užívam. Oslovil ma ako môj fanúšik, ktorým sa stal vďaka SuperStar. Ďalší z dôvodov, prečo bolo fajn do tejto súťaže ísť,“ pochvaľovala si.

Vzhľadom na to, že roky sa pohybovala okolo hokejistov, mnohých prekvapilo, že ju zbalil futbalista. „Tiež som v šoku, ale minimálne je to stále tímový šport,“ smiala sa Kopecká. Brunetka s bujným dekoltom sa však so svojou novou láskou, ktorá už päť rokov pôsobí v Holandsku, nejaký čas neuvidí. „Píšem teraz diplomovku, no po jej odovzdaní mám v pláne ísť za ním ísť. On sa sem po Novom roku asi veľmi nedostane kvôli zápasom,“ pokračovala krásna Elizabeth a jedným dychom dodala: „Je mi s ním pekne a vlastne mi je jedno, či je tu alebo tam. Keď ľudia chcú, tak to môže fungovať. Hudbu môžem tvoriť odkiaľkoľvek,“ dodala sexi speváčka, ktorej pikantné zábery si pozrite TU!