PIKANTNÉ FOTO Elizabeth Kopeckej si pozrite TU

Typický červený kostým s poriadnou bradou a šup pred kameru v spoločnosti dobrého priateľa Petra Větrovského. Pre nič netušiacich fanúšikov obaja odhalili, k čomu tento krátky spot slúži. Chceli podporiť speváčku Elizabeth Kopeckú, ktorá v nedeľu večer bojovala v Superstar o celkové víťazstvo a verte, že o zábavu nebola núdza, veď presvedčte sa sami TU. Krásna Češka nakoniec v súťaži speváckych talentov obsadila druhé miesto a určite sme o nej nepočuli naposledy. Jej vzhľad a perfektný hlas ešte určite rozvíria vody československého šoubiznisu.

Do pesničkovej súťaže sa Kopecká prihlásila na podnet svojho bývalého zamestnávateľa Jágra a blízky vzťah im očividne vydržal až do dnešných dní. V kladnianskom klube, ktorého vlastníkom je samotný legendárny hokejista, pracovala finalistka Superstar ako marketingová špecialistka. Aj preto je jej instagramový profil plný fotografií s klubovou tématikou. Na jednej sa napríklad chystá pred zápasom spievať, na ďalšej zase nakrúca reklamný spot, pričom Jágr jej dáva inštrukcie, čo má robiť.

České médiá tento pár určitý čas dávali dokonca dokopy. To je teraz však minulosť, keďže legendárny český hokejista už nejaký čas randí s ďalšou mladou kráskou Dominikou Branišovou.