POZRITE SA NA DOKONALÉ OUTFITY JAKUBKA NAVARU POČAS KRSTU!

Nebola by to Dominika Cibulková, keby všetko nenaplánovala do posledného detailu. Veľký deň jej synčeka poňala skutočne vo veľkom štýle. Okrem samotnej hostiny po krste, ktorej výzdobu si sama zobrala pod „palec“, sa mohla pochváliť tým, že Jakubko mal na sebe štýlové outfity.

Prezradila nám, kto sa mu o ne postaral a vyberal ich. „Musím prezradiť, že o jeho outfit sa postaral a vyberal ho Andrej Kusalík. Mal dokonca dva, na krst jeden a na spoločný obed s hosťami druhý. Ako krstný sa o všetko postaral a samozrejme bol stopercentný. Aj sme mu dali vyšiť krásne iniciálky a dátum krstu. Budeme mať na to naozaj krásnu spomienku,“ pochválila sa exkluzívne pre Šport24.sk Dominika Cibulková.

To, že to synovi našej bývalej hviezdnej tenistky dokonale pristalo svedčí fakt, že rodina a ani kamaráti z neho nemohli spustiť oči. Trojmesačné Cibulkovej bábätko navyše najbližší zasypali rôznymi darčekmi. „Jakubko dostal veľmi veľa darčekov. Či už od cenných, až po spomienkové. Super nápad bol, že sme tam mali taký fotoaparát, polaroid, ktorý robí fotky a hneď to aj vytlačí snímok. Vymysleli to jeho krstní rodičia,“ dodala nadšene pre náš portál.

POZRITE SA NA DOKONALÉ OUTFITY JAKUBKA NAVARU POČAS KRSTU!