TU si pozrite najlepšie zábery Cibulkovej z Let's Dance a tréningov

Dominika, ste účastníčkou Let’s Dance. Sú za vami už tri týždne v šou, ako ich zatiaľ hodnotíte? 
 
Veľmi milo som prekvapená. Ak by som vedela, aká tam bude atmosféra a akú energiu budeme mať medzi sebou všetci účastníci, tak by som do toho išla opäť, pretože to je super. To môžem povedať hneď. Veľmi ma to baví a nikdy by som neverila, že ma to až tak chytí. Aj tanec a celkovo atmosféra okolo toho.  
 
Neľutujete, že ste kývli na spoluprácu v tejto tanečnej šou?  
 
Určite nie. Ako som povedala, určite by som svoje rozhodnutie aj zopakovala. Rozmýšľala som dlhšie, či do toho ísť. Aj som sa radila s okolím, pretože som sa nikdy nevidela v tom, že by som mohla v takejto šou účinkovať. Napokon som to skúsila a musím povedať, že je to veľmi fajn a som rada, že ma ľudia v médiách môžu opäť vnímať takú, aká naozaj som.  
 
Aké máte celkové ambície, chcete v Let’s Dance zvíťaziť?  
 
Vyhrať? To vôbec. Sebareflexia mi stále nechýba. My všetci ostatní sa oproti Jankovi Koleníkovi berieme amatéri. Berieme ho ako profesionálneho tanečníka. Vždy, keď ma vidia v televízii kamarátky, tak sa smejú, že som jeho najväčšia fanúšička a od šťastia kričím. Pritom s ním reálne súťažím. Sú tam, samozrejme, ďalší. Diana Mórová, Zuzka Šebová a Kika Svarinská. Je to úplne iné, keď vedia do toho dať aj tú hereckú vložku. V tom im v dobrom závidím. Snažím sa daný tanec naučiť čo najlepšie a dúfam, že to diváci ocenia.  

Ako hodnotíte vašu doterajšiu spoluprácu s vaším tanečným partnerom Róbertom Pavlíkom? 
 
Robčo je super. Je výborný tréner, pretože som absolútny začiatočník a pred mesiacom som vôbec netušila, ako sa vlastne tancuje a čo mám od toho očakávať. Vie, ako so mnou robiť a ako mi vysvetliť veci, ktoré sa potrebujeme naučiť. Podľa mňa nám to sedí a pre mňa je to veľký profesionál.  
 
Čo bolo pre vás v začiatkoch najťažšie?  
 
Tanec som nebrala ako niečo prílišne náročné. Že veď čo, predsa iba tancujú a musia sa naučiť len nejakú choreografiu. Zistila som však, že je to o úplne niečom inom a je to obrovská drina. V každom jednom kroku to musí vyzerať a má to nejaký význam, prečo musím urobiť daný krok.