Pozrite si nahé FOTO Lely Ceterovej v GALÉRII

„Prirodzená krása ma nezaujíma. Keď žena nemá upravený zadok, pery či nos, tak sa mi nepáči. Všetko mám rád veľké a prehnané,“ hovoril o ženách Vémola. Nečudo teda, že jeho bývalé frajerky či súčasná partnerka majú spoločné jedno: upravené prsia, a to často až do extrémnych rozmerov.

Práve silikóny sú to, čo si na Lele Ceterovej, ktorá Vémolovi vlani porodila dcérku Lili, ľudia všimnú ako prvé. Prsia si nechala zväčšiť kvôli traume z detstva. „Bola som jediné dievča v triede, ktoré nenosilo podprsenku a chlapci sa mi posmievali, že mám namiesto pŕs lentilky pod kobercom,“ spomínala Lela na ťažké časy v detstve.

Lela si nechala zväčšiť prsia až päťkrát, okrem toho si dala upraviť pery, nos, čelo a má výplň v lícach. Ceterovej teda nechýba odvaha ísť pod nôž plastického chirurga, a dráždivými zábermi dokazuje, že jej nechýba ani odvaha vyzliekať sa.

Ceterová nafotila akty, na ktorých ukázala nielen holé silikóny, ale úplne všetko, keďže pózovala kompletne nahá. Slovenská playmate dokázala, že by sa uživila aj vo filmoch pre dospelých, keďže sa na divokých záberoch predvádzala aj s ďalšou ženou.