Najväčšia československá bojová organizácia o tomto zápase informovala prostredníctvom Live vysielania. „Chcel by som zase niečo dokázať neprajníkom, že sa len neváľam. Terminátor sa chystá na svoj prvý knokaut,“ prehovoril historicky prvý Čech v UFC.

Súboj Vémolu a bývalého thaiboxera a rapera Otakara Petřinu alias Marpa by sa mal uskutočniť 13. novembra v Pražskej aréne O2 v rámci turnaja Oktagon Underground. Duel je vypísaný na šesť kôl po troch minútach. Petřinu môžu fanúšikovia bojových športov poznať tiež z boxerského zápasu so slovenským raperom Patrikom "Rytmusom" Vrbovským z decembra 2018.

Očakávaný boxerský zápas nenašiel veľké pochopenie v radách českých a slovenských fanúšikov. Po jeho ohlásení sa na sociálnych sieťach strhla lavína kritiky. „To si už naozaj pustím nejakú tureckú telenovelu. Tá bude viac akčnejšia a zaujímavejšia ako toto divadielko,“ napísal Tomáš. „Čistá šaškareň toto,“ reagoval fanúšik Tomáš.

Niektorí priaznivci MMA si naopak myslia, že Vémolovi ide čisto o peniaze. „Trápne už toto fakt. Pre peniaze všetko,“ zdôraznil Peter. Ďalší z nich, Martin zašiel ešte ďalej. „Karlos rešpektoval som ťa ako športovca, ale teraz si u mňa obyčajná peňažná sra *ka! Attilu už ani na odvetu nepripomínaj. Si zapredaný k*r,“ nechal sa počuť.