Na Vémolu čaká v Brne už v stredu ďalší zápas v Oktagone. Terminátor sa stretne s Francúzom Alexom Lohorém a český zabijak musí zhadzovať kilá, čo ide počas Vianoc obzvlášť ťažko. Skúsený bojovník však priznal, že so stravou nemal počas sviatkov najmenší problém. „Neboli žiadne rezne, klobásy... Bol moriak, ktorého som jedol s ryžou a oni so šalátom alebo s čím chceli. Moriaka si užil aj pes Beast a levica Elsa. Inak v rámci prípravy nijako neľutujem, že sú práve vianočné sviatky,“ prezradil Vémola pre isport.cz.

Prezradil však, že v jednej chvíli ho rodina vytočila tým, čím by mnohí Slováci a Česi v žiadnom prípade nepohrdli, práve naopak. „Bol som jednu chvíľu nepríjemný pri večeri, keď mi stále opakovali, že jeden pohárik by ma nezabil. Musel som sa trochu ohradiť a vysvetliť im, že práve ten jeden pohárik je to, čo robí zo šampióna lúzera. Z jednej je druhá, z druhej tretia...“ dodal extravagantný bojovník k tomu, že sa alkoholu počas sviatkov ani nedotkol.

Hoci mal Vémola naordinovaný striktný režim, prežil vraj najkrajšie Vianoce. „Mal som tu všetky svoje deti. Taktiež mojich aj Leliných rodičov. Išiel som púšťať kapra, deti dostali všetko, čo si priali, čo som im na očiach videl. Lele som, myslím, splnil rozprávkové Vianoce. Všetci sme šťastní,“ dodala hviezda Oktagonu.