V rozhovore s Karlosom Vémolom sa dočítate:

Ako mu napadla myšlienka požiadať Lelu o ruku potom, ako žili oddelene?
Ako sa spätne pozerá na konflikty, ktoré vyústili do rozchodu s Lelou?
Skončil s románikmi s inými ženami?
Ako ho ovplyvnil augustový rozchod v príprave na zápasy?
Bojovník prezradil prvé detaily plánovanej svadby
Ako funguje jeho domácnosť s Lelou a či dcérku Lili kŕmi aj prebaľuje
Aké jedlá boli v jeho jedálničku na Vianoce, keďže 30. decembra mal zápas
Čím ho potešila Lela po poslednom vyhratom zápase
Prečo si myslí, že Attila Végh nebude mať inú možnosť ako prijať odvetu s ním

Pozrite si FOTO zo zásnub Vémolu s Ceterovou v GALÉRII

Ktorý moment z roku 2020 vám utkvel v pamäti najviac?

Pre mňa tých výrazných momentov v roku 2020 bolo určite veľa, najmä koniec roka bola pre mňa veľký, prežil som v ňom viacero víťazstiev. Najsilnejší moment, ktorý máme celá rodina spoločný, boli prvé narodeniny dcérky Lili. Bola tam celá naša rodina a navyše som na oslave požiadal Lelu o ruku. Bolo to pre mňa najväčšie víťazstvo roka 2020.

Záver roka vám vyšiel nielen po športovej, ale aj súkromnej stránke. Ako vám napadla myšlienka požiadať Lelu o ruku?

Za skoro päť rokov, počas ktorých som s Lelou chodil, som na to mal dosť času. Žili sme oddelene, no musel som zabojovať, chcel som ju aj s dcérkou naspäť. Hlavne som Lele chcel ukázať, že to myslím úplne vážne, že jej chcem splniť každé prianie a už nikdy nechcem, aby s dcérkou odišla. Je o mne známe, že som sa nikdy ženiť nechcel, ale s Lelou chcem, pretože chcem mať obe moje dievčatá doma a chcem, aby obe niesli priezvisko Vémola. Som rád, že aj ona to tak chce.

Pred zásnubami ste prežili s Lelou viaceré nie úplne príjemné momenty, ktoré vyústili do rozchodu. Ako sa na to spätne pozeráte?

Žijeme z prítomnosti, nie z minulosti. Je asi verejne známa vec, že väčšina týchto problémov bola mojou vinou, že som bol debil, nevidel som, čo som mal vidieť a urobil som množstvo chýb. Uvedomil som si, že Lela je láska môjho života a teraz sa jej to snažím vynahradiť, ako len môžem. Pár mesiacov, ktoré sme boli od seba a počas ktorých som žil v dome sám, bolo pre mňa ako večnosť. Jej tiež určite nebolo príjemné byť sama v Bratislave. Chcem, aby sme boli všetci spolu. Máme plno krásnych vecí, ktoré sme za krátku dobu spolu prežili, odkedy sme opäť spolu. Tešíme sa z každého dňa, máme radosť z Lili, Lele som sľúbil Ježiška do bruška, plánujeme svadbu, objednali sme si rovnaké oblečenie, ale aj rovnaké autá. Nesnažíme sa zabudnúť na minulosť, ale snažíme sa ju neriešiť. Čo bolo, bolo, žijeme z toho, čo je teraz.

POKRAČOVANIE ROZHOVORU NA ĎALŠEJ STRANE