„S partnerom prežívame obdobie plné zmien. Sme však rodičia prekrásneho dievčatka a to je pre oboch nás dôležite. Môj partner ma náročné obdobie, zdravotné komplikácie a potrebu sústrediť sa na svoju kariéru. Ja sa budem venovať dcére a svojim aktivitám, Karlos má vytvorený priestor na rekonvalescenciu a usporiadanie duše i tela,“ napísala Lela na sociálnej sieti, s Vémolom má dcérku Lili, ktorú mu porodila v decembri minulého roka.

Ceterová otvorene popísala hlavný dôvod, ktorý môže za rozchod s bojovníkom. „Sklamala ma Karlosova nevera, pretrvávala medzi nami kríza a preto som odcestovala do Bratislavy, kde som si pripravila potrebné záležitosti na sťahovanie. Sťahovaniu zabránil Covid, z ktorého sa musíme vyliečiť a potom odchádzame.“

K rozchodu sa, rovnako na sociálnej sieti, vyjadril aj samotný Vémola, hoci ten nebol taký konkrétny ako Lela.

„Len naši blízki vedia, ako to medzi nami naozaj bolo a ja sa k nášmu rozchodu ďalej nebudem nikomu vyjadrovať. Na rozdiel od partnerky ja na matku svojej dcéry žiadnu špinu zverejňovať nikdy nebudem, o údajných neverách a podobne. Všetko sa, bohužiaľ, raz skončí, bola to všetko moja vina, hoci sme v tom boli dvaja. Odteraz sa budem sústrediť len na Lili, zápasnícku kariéru a na to, aby sme boli s Lelou čo najrozumnejší rodičia,“ napísal Vémola na instagrame.