FOTO nečakaného darčeka pre Ceterovú nájdete TU!

Vlaňajší rok bol pre hviezdu MMA a jeho slovenskú polovičku poriadne búrlivý. Dvojica sa dokonca rozišla na niekoľko mesiacov, no pár dní pred Vianocami sa dala znova dokopy a ako sme už u Vémolu zvyknutí, všetko musí byť veľkolepé, luxusné a gýčové. Lelu Ceterovú požiadal o ruku počas oslavy narodenín ich dcérky Lili a svoj dom na sviatky vysvietil tak, ako to poznáme z amerických filmov.

 

Extravagantný bojovník však opäť ukázal, že neprestáva prekvapovať a presvedčila sa o tom na vlastnej koži práve jeho polovička. Sexi modelka sa od Vémolu dočkala štvornohého miláčika. Ak si však myslíte, že silikónová kráska sa teší z nejakého psa - ste na omyle. Terminátor splnil Ceterovej sen, keď jej zaobstaral korytnačku! 

Slovenka z darčeku od hviezdy MMA neskrývala dojatie a ich luxusné sídlo už bude čoskoro pripomínať viac zoologickú záhradu ako prepychovú vilu. Vémola totiž doma chová levie mláďa, krokodíla či žraloky. To, že má doma aj psa, pri výpočte exotických tvorov skoro ani nestojí za zmienku a teraz sa jeho zbierka rozšírila aj o Lelinu korytnačku, ktorú blondínka nazvala Prcek. FOTO nájdete TU!