FOTO luxusného apartmánu nájdete TU!

Súboje UFC sa počas pandémie odohrávajú na známom ostrove Yas v Abú Zabí v Spojených arabských emirátoch, kde sa jazdia aj preteky formuly 1. Prestížna MMA organizácia tam za prísnych bezpečnostných opatrení spojených s pandémiou koronavírusus našla svoj dočasný domov a fanúšikovia si tak súboje v oktagone môžu vychutnať aspoň online.

Kráľovsky pritom nie je postarané len o samotných bojovníkov, ale aj o hlavu celej organizácie. Dana White stojí na čele UFC a v Abú Zabí sa môže skutočne cítiť ako prasa v žite. Miestni šejkovia si ho uctili tak, ako sa patrí a Američan v luxusnej destinácii trávi dni v krásnom apartmáne, ktorým sa teraz White pochválil fanúšikom na sociálnych sieťach. 

White je zjavne milovníkom sladkého, pretože jeho apartmán obsahuje doslova nevyčerpateľné zásoby rôznych maškŕt, sladkostí, cukroviniek, čipsov a podobných vecí. Samozrejme, nemôžu chýbať litre kvalitného alkoholu a aby toho nebolo málo, Američan v apartmáne našiel aj tortu s figúrkou hviezdneho Conora McGregora. K dispozícii má však podnikateľ aj obrovský bazén, konferenčnú miestnosť či posilňovňu.