SEXI foto biatlonistky Horvátovej TU!

Horvátová sa predstavila najskôr v šprinte a potom aj v ženskej štafete. Od mladej biatlonistky sa v Novom Meste na Morave žiadne zázraky neočakávali, keďže to boli vôbec jej prvé preteky v Svetovom pohári. Už počas šprintu v piatok však dokázala zaujať najmä na strelnici, keď prvú položku zvládla bez chyby, no v druhej minula všetkých 5 terčov, čo spôsobilo, že do cieľa dobehla až na 96. mieste so stratou 6 minút na víťaznú Denise Herrmannovú.

 

Naša biatlonistka však zaujala fanúšikov aj svojím vzhľadom, pretože 20-ročná Slovenka sa ihneď zaradila medzi najkrajšie dievčatá v celom biatlonovom „pelotóne“. Na sociálnych sieťach Horvátová odhalila zo svojej vyšportovanej postavy oveľa viac a fanúšikovia si môžu vychutnať pohľad na jej sexi krivky, najmä na jej pozadie v plavkách na pláži. 

Hoci sa po odchode Anastasii Kuzminovej do dôchodku našim biatlonistkám v tejto sezóne až tak nedarí, môžeme pokojne skonštatovať, že po Paulíne Fialkovej, jej sestre Ivone, Terézii Poliakovej a Veronike Machyniakovej máme na štarte ďalšiu príťažlivú Slovenku. 

SEXI foto biatlonistky Horvátovej TU!