SEXI FOTO Fialkovej v plavkách nájdete TU!

Paulína patrí medzi najkrajšie biatlonistky na svete a o jej kráse sa mohli priaznivci už neraz presvedčiť aj mimo trate, keď odhodila malokalibrovku a kombinézu, ktorá ju zahaľuje od hlavy až po päty. Niet divu, že po sezóne rada vymení zimné strediská za krásne pláže a slnečné lúče, no po tomto ročníku sa situácia kvôli koronavírusu značne skomplikovala. 

Fialková musela po návrate z fínskeho Kontiolahti absolvovať povinnú dvojtýždňovú karanténu a zavreté hranice jej prakticky znemožnili opustiť Slovensko. Aj preto sa rodáčka z Čierneho Balogu rozhodla oddychovať v rodnej krajine. Príjemne stráveným víkendom v Rajeckých Tepliciach sa pochválila fanúšikom na Instagrame, no tí si okrem toho nedali ujsť ani dokonalé krivky sexi biatlonistky.

 

„Nedá sa teraz cestovať za relaxom do zahraničia? Vôbec nevadí! Na Slovensku máme úžasné miesta a je čas ich lepšie spoznať,“ napísala Paulína s dodatkom, že si v kúpeľoch výborne oddýchla. Najväčšiu radosť však svojim priaznivcom jednoznačne urobila fotografiou pri bazéne, kde zhodila biely župan a predviedla sa v bielych plavkách, ktoré dokonalým spôsobom zvýraznili jej vypracované pozadie a takmer sa v ňom stratili. Viac nájdete TU!