Exkluzívne zábery zo svadby Borisa Valábika nájdete v GALÉRII

Boris a Lucia sa stretli na Strednej odbornej policajnej škole v Pezinku, kde boli spolužiaci. Po dvoch rokoch nasledovali zásnuby a toto leto svadba. „Nemali sme potrebu vykrikovať do celého sveta, že sa berieme. Náš svadobný deň sme chceli stráviť s ľuďmi, ktorých máme radi a ktorých si vážime. Na Nitrianskom hrade, kde sme mali obrad a potom na veselici v jednej z mestských reštaurácii, bolo asi 90 hostí, medzi ktorými nechýbali moji hokejoví kamaráti z Nitry, ale ani Majo Gáborík,“ vrátil sa Valábik k 22. augustu, kedy si so svojou vyvolenou povedali áno. Túto informáciu priniesol týždenník Plus 7 dní v najnovšom vydaní. 

Po tom, čo odchovancovi nitrianskeho hokeja, ktorý v drese Atlanty Thrashers odohral v NHL 80 zápasov, odzneli svadobné zvony, zaujímalo nás, či je v dohľadnom čase na pláne aj rozšírenie rodiny. „Takéto veci sa nedajú naplánovať, no keď sa tak stane, určite budete medzi prvými, komu to prezradím,“ skonštatoval s úsmevom hokejový fešák.

Valábikovcom sa na svadbe starala o zábavu aj Lúčnica. „Celý náš svadobný deň manažovala Lucka a keďže pochádza z Martina voľba padla aj na tento tanečný súbor. Bol to vynikajúci nápad, ľudia sa bavili, a presne tak sme si to aj predstavovali. Svadba totiž nemá byť len o tých, ktorí sa berú, ale predovšetkým sa majú baviť prítomní hostia,“ pokračoval Boris Valábik, ktorý si nemyslí, že po informácii o jeho svadobnom dni stovky slovenských žien zaplačú. „Je dobré, že ma ľudia vnímajú pozitívne, no výzor je len jedna strana mince. Z tej druhej ma poznajú iba ľudia z môjho blízkeho okolia. A najlepšie ma pozná Lucka, ktorá je už nejaký ten piatok mojou zákonitou manželkou,“ dodal.

Exkluzívne zábery zo svadby Borisa Valábika nájdete v GALÉRII

Pre Valábika boli uplynulé mesiace finančne náročné. Okrem svadby pre bezmála stovku hostí totiž ešte omnoho investoval do domu v Nitre v mestskej časti Chrenová. „Priznám sa, že za posledné obdobie som minul drvivú časť z toho, čo som zarobil počas mojej hokejovej kariéry,“ prezradil Boris Valábik.