Obhajca titulu rozhodol o svojom víťazstve v 59. minúte duelu po góle kanadského útočníka Branta Harrisa. Naopak, Nitrania prehrali na ľade Liptovského Mikuláša 2:5 a po šiestom neúspechu za sebou klesli na posledné 12. miesto.

Nové Zámky sa po prehre prepadli až na štvrté miesto, keď ich preskočili Zvolen a Košice. "Bryndziari" zdolali v domácom stretnutí Spišskú Novú Ves 4:0, dostali sa na druhú priečku a brankár Adam Trenčan si pripísal prvé čisté konto v sezóne.

"Oceliari" triumfovali nad Banskou Bystricou 6:1 a pripísali si desiate domáce víťazstvo po sebe. Košičania sa po nevydarenom vstupe do sezóny zlepšili a sú tretí.

Michalovce zdolali Poprad 2:1, keď ruský obranca Ivan Glazkov strelil rozhodujúci gól 34 sekúnd pred koncom tretej tretiny počas presilovej hry. Mužstvo Romana Stantiena zvíťazilo v ôsmom z uplynulých deviatich zápasov a udržalo sa na 5. mieste.

Hokejisti Prešova po dvoch prehrách uspeli doma s Duklou Trenčín 3:2 po predĺžení a samostatných nájazdoch. Rozhodujúci gól strelil v druhej sérii americký útočník Max Gerlach. Prešovčania sa tak posunuli na 11. miesto o bod pred Nitru.