HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Góly: 24. Honzek (Crinon, Mikyska), 33. Tybor (Mikyska), 47. Honzek (Minárik, Mikyska), 49. Kudla (Crinon, Paukovček) - 30. Erkinjuntti (Cameranesi, Pavlin). Rozhodovali: Moller, Stano - Kacej, Ševčík, vylúčení: 7:3 na 2 min, navyše: Valach 5+DKZ za hrubosť - Ťavoda 5+DKZ za faul kolenom, Mudrák 5+DKZ za hrubosť, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0, 1400 divákov.
      
Trenčín: Valent – Crinon, Kudla, Nátny, Starosta, Lemcke, Nemčík, Martiška – Tybor, Mikyska, Honzek – Valach, Rehuš, Krajč - Beták, J. Švec, Minárik – Krajčovič, Paukovček, Stránsky
Michalovce: Kaarlehto – Bokroš, Macejko, Pavlin, Valtola, Mudrák, Ťavoda, Stripai – Keränen, Cameranesi, Erkinjuntti – Žitný, Suja, Mráz – Regenda, Tibenský, Kukuča – Fournier, Galamboš, Chalupa

Úvodná tretina nepriniesla veľa hokejovej krásy, hralo sa opatrne, bojovne a v pomalom tempe. Hostia si v úvodnej desaťminútovke zahrali dve presilovky, ale veľa vody v nich nenamútili. Trenčín mal väčšiu šancu v 12. minúte, keď Tybor našiel Nemčíka, ale ten v dobrej pozícii netrafil bránku.
      
V druhej tretine sa obraz hry úplne zmenil. Pomohol tomu rýchly gól Michalovčana Chalupu, ktorý však po vzhliadnutí videa rozhodcovia neuznali. Presný zásah, i keď neplatný, rozvíril stojaté vody zápasu a jeho tempo išlo výrazne hore. Trenčania išli do vedenia v 24. minúte, keď Samuel Honzek tečoval Crinonovu strelu za Kaarlehtov chrbát - 1:0. Len šestnásťročný mladík nastúpil v prvom útoku domácich a zaznamenal premiérový gól v najvyššej súťaži. V 28. minúte mohol vyrovnať po rýchlej akcii Kukuča, ale trafil len brániaceho hráča. O dve minúty sa to už hosťom podarilo, po dlhšom tlaku prihral Cameranesi z pravej strany Erkinjunttimu a ten z prvej prepálil Valenta. Vyrovnaný stav však vydržal len do 33. minúty, Mikyska na pravej strane obišiel obrancu, našiel pred bránkou Tybora a ten poslal Trenčín späť do vedenia. Záver tretiny patril hosťom, ktorí mali niekoľko šancí, no nedokázali ich premeniť.
      
Rozhodujúci moment prišiel v 44 minúte, keď Ťavoda pri avizovanom vylúčení fauloval na koleno Kudlu. Následne sa strhla šarvátka a do seba sa pustili Valach s Mudrákom. Nasledovala hra 4 na 4 a potom trojminútová domáca presilovka. V 47. minúte však išiel na trestnú aj Kukuča za zdržovanie hry a Trenčín mal k dispozícii dvojminútovú výhodu 5 na 3. Využil ju už po 15 sekundách, keď sa presadil opäť mladík Honzek. Domáci sa dostali na koňa a v 49. upravil Kudla aj so šťastím a odrazom na 4:1. Krátko po góle si hostia zahrali necelú minútu v presilovke 5 na 3, ale nedokázali znížiť. Trenčania si už náskok v závere postrážili a v prvom zápase na domácom štadióne v sezóne sa tešili z triumfu.