HK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov 5:0 (0:0, 4:0, 1:0)
Góly: 26. Petgrave (Tomala, Ouellet-Beaudry), 29. Petgrave (Kuru, Vrábeľ), 36. Černý (Štrauch, Ordzovenský), 37. Vartovník (Tomala), 57. Ščurko (Tyczynski).
Rozhodovali: Novák, Kalina - Bogdaň, Valo, vylúčení: 4:4 na 2 min, navyše: Česánek 5+DKZ za vrazenie na mantinel - Bača 10 min za nešportové správanie, presilovky: 1:0, oslabenia: 1:0.
Spišská Nová Ves: Melicherčík – Česánek, Petgrave, Ouellet-Beaudry, Malina, Ordzovenský, Romaňák, Petrek, Hamráček – Vrábeľ, Kuru, Štrauch - Ščurko, Tyczynski, Olejník - Giľak, Černý, Džugan - Tomala, Halama, Vartovník
Prešov: Bespalov (41. Petrík) – Rais, Bakala, F. Fekiač, Lalík, Bača, Ružička, Turan, Jendroľ - Charbonneau, Čacho, Welychka - Sýkora, Zagrapan, Jokinen - Šimun, V. Fekiač, Klíma - Magdolen, Miškuf, Halama

Domáci si zahrali presilovku už v 3. minúte, no vôbec im nevyšla. Potom zatlačili Prešovčania, ale gólové šance diváci nevideli. Hostia mohli udrieť v závere desaťminútovky, no Melicherčík bol pozorný. V 15. minúte fauloval Ouellet-Beaudry a Prešovčania si zahrali v početnej výhode. Rýchlo sa usadili v pásme  a na Melicherčíka mierilo niekoľko nebezpečných striel, no domáci brankár si poradil.

V druhom dejstve sa už roztrhol vrece s gólmi, no len do prešovskej siete. V 26. minúte otvoril skóre obranca Petgrave, ktorý dorazil do bránky strelu Tomalu. Spišiaci pridali druhý presný zásah v oslabení, keď v 29. minúte vybojovali puk a po rýchlej akcii bol opäť kanadský bek Petgrave. Hostia sa snažili kontrovať v 33. minúte, Šimun sa dostal pred Melicherčíka a chcel ho prekonať bekhendom, no neuspel. Spišiaci sa presadili aj v tretej hernej situácii, keď v 36. minúte využil presilovku Černý a o minút neskôr zavŕšil veľmi vydarenú tretinu štvrtým gólom po peknej kombinácii Vartovník.

Prešov poslal na záverečnú tretinu do bránky Petríka a od úvodných minút mal plné ruky práce. Domáci si v ďalších minútach strážili náskok a nehrnuli sa zbytočne do útoku. Prešovčania sa snažili ešte niečo urobiť s výsledkom, ale nedostávali sa do vyložených šancí. V závere zápasu poistil domáci triumf Ščurko - 5:0.