HK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)
Góly: 57. Štrauch - 7. Tybor (Minárik), 9. Bezúch (Mahbod), 26. Bezuch (Kudla), 45. Berisha (Kudla, Tybor)

Spišiaci sa hotovali ukončiť päťzápasovú šnúru prehier, no škrt cez rozpočet im spravil nevydarený vstup do súboja s Trenčínom. V 7. minúte poslal hostí do vedenia v presilovke Tybor, ktorého teč skončil za Surákom. Následne mali možnosť početnej výhody aj domáci, ale naložili s ňou trestuhodne. Hrubú chybu ich obrany potrestal Bezúch, ktorý v oslabení skóroval do odkrytej časti bránky. Ďalší priebeh úvodnej tretiny bol bohatý na šance na oboch stranách klziska, ale ďalší gól nepadol.

Až v 26. minúte poslal Duklu do trojgólového trháku Bezúch, ktorý strelou od modrej prekvapil Suráka. Spišiaci vzápätí vyvinuli veľký tlak, ktorý ešte umocnili vylúčenia E. Šveca a Crinona, ale skvele chytajúceho Bownsa prekonať nedokázali.

Nádej domácich na zisk aspoň bodu zhasla v 45. minúte. Trenčania predviedli peknú kombinačnú akciu, na konci ktorej bol Berisha - 0:4. Nieminen, Štrauch i Atwal sa snažili zmierniť prehru, ale na Bownsa nevyzreli. Podarilo sa to až v 57. minúte Štrauchovi, ktorý britskému brankárovi Dukly prekazil radosť z prvého shutoutu v tejto sezóne.