Réway už v minulosti doplatil na svoju životosprávu, ktorá ho stála sľubnú kariéru v NHL. V roku 2013 ho draftoval Montreal Canadiens, no za hlavný tím nikdy nenastúpil. V Európe hral za viacero klubov, v januári sa z nemeckého klubu EHC Freiburg vrátil na Slovensko a pomohol HK Spišská Nová Ves k dobrým výsledkom a k 3. miestu v extralige.

Hoci si hokejista svoje súkromie stráži a novinárom sa zväčša vyhýba, v utorok zavesil na svoj profil na sociálnej sieti šokujúci odkaz: „Ahojte. Nie som tu kvôli alkoholu ani drogám, takže nešpekulujte. Som tu kvôli práškom na spanie a je to ťažšie, ako si myslíte. Všetkým radím, aby sa tomu veľkým oblúkom vyhli,“ odkázal fanúšikom.

Pritom v máji ešte sedel v Citronáde Richarda Lintnera a v dobrej nálade s ním diskutoval nielen o svojej hráčskej minulosti, ale najmä budúcnosti, ktorá by sa mala odvíjať v drese Banskej Bystrice. „Prechádzal som si nejakým procesom. Mal som roky, kedy som mal veľké depresie a vystupovania v televízii neboli pre mňa príjemné,“ priznal sa Lintnerovi.