FOTO Slobodu z nemocnice nájdete TU!

Trenčan Kruise Reddick nešetrným zákrokom ukončil Slobodovi sezónu, keď ho trafil pred banskobystrickou bránkou priamo do hlavy. Rozhodcovia pritom likvidačný faul prehliadli a neocenili ho žiadnym trestom. Zľutovanie s kanadským hokejistom však nemala disciplinárka SZĽH, ktorá mu udelila 10-zápasový trest. Marek Sloboda sa teraz po vyše týždni ozval z ružinovskej nemocnice a opísal rozsah svojich zranení.

„Všetkým, čo ste mi napísali alebo volali, chcem poďakovať za podporu a aspoň takto cez sociálne siete odkázať, že som v poriadku, keďže v podstate už týždeň o mne nič neviete, ale nebol som vôbec schopný byť na mobile. Mal som otras mozgu a 4 zlomeniny na tvári, v oblasti hornej čeľuste, jarmovej kosti a očnice. Už som po operácii a cítim sa lepšie,“ odkázal Sloboda prostredníctvom Instagramu a poďakoval sa lekárom z ružinovskej nemocnice, ktorí ho dali dokopy. 

Mladého útočníka, ktorý si v minulosti zahral aj za Slovan v KHL, neopustil humor ani po vážnych zraneniach a operačných zákrokoch. „Odteraz už mám v hlave dve titánové platničky, takže už sa zo mňa stáva naozajstný Terminátor,“ dodal Sloboda s narážkou na slávnu filmovú postavu, ktorú stvárnil Arnold Schwarzenegger.