Exkluzívne zábery z príletu vládneho špeciálu a návratu hokejistu Záborského a jeho rodinky na Slovensko!

Trenčiansky odchovanec mal už na pondelok aj zakúpené letenky. Sám však nevedel, ako by jeho cesta späť na Slovensko vyzerala a keďže na severe Európy bol aj s manželkou Michaelou a ich dvojročným synom Eliasom, rozhodol sa pre vládny špeciál. „Túto možnosť mi ešte v piatok večer spomenul ďalší Slovák pôsobiaci vo Fínsku Mišo Krištof. Nemal som nad čím váhať. Prvoradé pre mňa bolo, aby bol návrat domov čo najmenej komplikovaný pre môjho syna,“ vysvetlil pre portál Šport24.sk na úvod Tomáš Záborský.

Dvojhodinový let z Helsínk do Bratislavy zvládla rodinka Záborských bez problémov, nášho hokejistu akurát mrzia niektoré reakcie na sociálnych sieťach. „Nechápem, prečo si ľudia myslia, že vládny špeciál išiel do Fínska len po mňa. Ako môžu niečo také tvrdiť? Veď ja a zopár ďalších chalanov, ktorí pôsobíme v tamojšej súťaži, sme sa len pridali k biatlonovej výprave, po ktorú prioritne poslali vládnu letku. Samozrejme, že som za túto možnosť vďačný, no opakujem, špeciál neletel do Fínska po Záborského!“ pokračoval pre náš portál.

Nášho útočníka taktiež zamrzel fakt, keď ľudia komentovali fotografie, na ktorých jeho syn nemá ochrannú rúšku? „Mal ju na tvári takmer počas celého letu. No aj dospelému človeku sa s tým ťažko „žije“ dlhší čas a nieto ešte dvojročnému dieťaťu. Každopádne, Elias let v pohode zvládol a teraz sme už všetci spoločne v domácej karanténe,“ dodal Tomáš Záborský.

TU si pozrite príchod hokejistu Záborského a jeho rodinky!