FOTO Slafkovského s Mešárom a reakcie ľudí nájdete TU!

Talentovaní útočníci sa budú na začiatok novej sezóny pripravovať priamo v Montreale. Už o pár týždňov ich čaká hlavný kemp, v ktorom sa rozhodne, či začnú nový ročník priamo v NHL alebo na farme v AHL. Väčšie šance sa pochopiteľne dávajú Slafkovskému ako draftovej jednotke. Košický rodák kvituje, že mu spoločnosť v zámorí robí práve Mešár, po ktorom Montreal siahol takisto v prvom kole z 26. miesta.

Obaja Slováci sa uviedli vo výbornom svetle už po drafte a v kanadskom meste spôsobili hotový ošiaľ. Nič sa zjavne nezmenilo ani po ich návrate, hoci Slafkovský si ešte pred týždňom nebol istý, či poletia do Montrealu obaja. „Filipa mám veľmi rád, ale je trošku taký spomalenučký. Neviem, či si už vyriešil potrebné papiere, ale verím, že to stihne. Ak nie, tak doletí za mnou o dva, tri dni neskôr,“ žartoval Juraj pár dní pred odchodom.

Napokon si Mešár všetko potrebné vybavil a obaja sa už nachádzajú v Montreale, kde ich spoznal aj jeden z priaznivcov. Ten zachytil našich mladíkov priamo pri Bell Centre niektoré reakcie ďalších priaznivcov na Twitteri stáli za to. Viac nájdete TU!